SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USUNIETO TEMAT czemu?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Jestem ślepy albo ktoś usunął temat PZKFiTS!!!
Czemu ???

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
TO ja moge zostać modem w tym dziale.

Nikt mnie nie lubi na forum to Mateo mógłby mnie uczynic modem choc na tydzień dla otarcia łez.
Bede obiektywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Podobne pytanie jak z Eliminacjami

Spodziewasz się odpowiedzi ???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
było za dużo uzasadnionej krytyki i to ze strony samych trójboistów.duce i przydupasy nie lubią krytyki.kto i dlaczego usunął ten temat? moderatorzy, przywróćcie go !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
z tego co wiem, usunal go mateo za naruszenie punktu 7-go regulaminu.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
konkretnie ,na czym polegało to naruszenie regulaminu?wcześniej wiele razy ewidentnie naruszano ten punkt i jakoś nikt nie reagował!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
nikt nie reagował bo w tym dziale nie ma czynnego na co dzień moda - taka prawda niestety

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Kawka, sog musi być

Przez takie działanie „władnych” na sfd myślę sobie, ze czasami zwolennicy starej federacji Strong Man mają rację pisząc, iż sfd jest stronnicze........................... szkoda.....................
(zaznaczam, że nie jestem po żadnej ze stron tego konfliktu)

Bardzo dobrze pamiętam ten artykuł i wszystkie wypowiedzi. Podajcie chociaż jeden argument osób wypowiadających się który nie był by prawdą o PZKfiTS !

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, łatwiej jest usunąć temat niż się obronić !!!

Ale jak tu się bronic skoro napisaliśmy prawdę!!! – a prawda w oczy kole.....

Naszęście do strony p. Pawła Pracownika który też krytykuje PZKFiTS nie macie dostępu ! (jego wypowiedź była w tym temacie zamieszczona)

Czy Wy nie rozumiecie tego, że ten temat powstał po to aby coś zmienić na lepsze w Trójboju Siłowym ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 617
Nie wiem o czym rozprawiacie? Może Ktoś mi przybliży powód dla którego usunięto temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widze to P.P nie krytykuje duce i jego zwolenników tylko raczej konstruktywnie to co sie wyrabia i to tak delikatnie.
A.Z też ma swoja strone jak zauważyliście i nie ma tam ani jednego słowa na zwiazek, myślicie, że on nie widzi tego, czy może to jest według niego dobre nie on nie powie nic złego ponieważ się boi lub trzyma z tamtymi, aby dalej być tym kim jest.
Takie jest moje zdanie,może je wyksaować to wszysy utwierdza sie w przekonaniu ze sdf, jest stronnicze i robi sie ba jest najgorszym forum.
Z drugiej strony to dziwne różne opinie sa kasowane moje też, gdzieś uciekły całe tematy bo było kilka wypowiedzi, ale Lifta zkasowali bo za bardfzo wrzucal Kawce, Kawka nie jest mu dłużny tez sobie daje rade w obronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
niunio, jak sfd jest dla Ciebie najgorsze, to co tu robisz?

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tytan

Następny temat

STRONG MAN - SIŁACZE 2004

WHEY premium