SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

URX Bombshell - opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 57400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
z tego co wiem nadal trzyma poziom
jedna osoba do tej pory trafila sie na forum tylko, ktora byla niezadowolona z produktu.
szukasz czegoś z 1.3?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Ja nie znosze tego smaku.. już nie wiedziałem jak go zjadać, to kupiłem puste tabsy i mam zamiar tam ładować. Nie cierpie takich słodkich intensywnych smaków. Ostatni raz jak jak go zjadłem, siedziałem 5 min w bezruchu, żeby nie zwymiotować :P Co do działania, średnio klepie (na mnie mało co działa), God of Rage of Centrurion Labz wg mnie wypada lepiej a cenowo podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 114
Hejka no szukam czegoś konkretnego, zrobiłem sobie długa przerwę teraz, wcześniej dość sporo testowałem ale po
Składzie czegoś podobnego nie miałem, dlatego chciałbym zobaczyć czy bombshell byłby ok bo jednak trochę kosztuje, więc jeśli ktoś byłby łaskaw odsprzedać porcje byłbym wdzięczny! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a co jadles do tej pory?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 114
Ogólnie większość tych ze średniej półki, shotgun, no xplode, stary dobry dorian, iron pump, bb pro, stary jack3d, no mógłbym wymieniać.. głównie czegoś na pompę szukam więc jak masz jakieś propozycje to chętnie
Rozważe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak zalezy ci na pompie, to bardzo dobrze sprawdza sie hemavol

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 114
Jego chyba widziałem próbkę w sklepie więc chętnie sprawdzę, zaraz ogarnę skład. Dzięki :)
Edit. Powiedz mi jeszcze o którego chodzi? Znalazłem I force hemavol a drugi i force hemavol plasma volumizer


Zmieniony przez - KnopersM3 w dniu 2016-11-19 21:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
intensywny smak ?
nalac wiecej wody i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym drugim z tego, co pamiętam były większe ilości poszczególnych składników aktywnych, które występują w obu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 114
Emenems w sensie w iforce hemavol plasma volumizer?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BioTech USA Iso Whey Zero opinie

Następny temat

Carbo,białko,Kreatyna

WHEY premium