SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UNICHEM opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
zapomnialem dodac ze kolega tez stosuje ten Nandrobolin razem z tym Testobolinemale jego opinia na temat tego Nandro jest bardziej "lagodna" niz tego Testobolinui widac po nim ze cos zaczyna dzialac jest dopiero w 5 tygodniu cyklu... jak bedzie dalej napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20658
widze ze nie za ciekawie w piwnicy Unichemu... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
dokladnie jak mowisz nie jest za ciekawie z tym unichemem jak dla mniecena skusila mnie do tego towaru...teraz wiem ze lepiej dolozyc do czegos pewnego te pare groszy i nie miec problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
dzięki. czyli deke można wziąść pod uwagę...
może ktoś jeszcze ją stosuje?

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jem sobie anavar i o dziwo działa podobnie jak anavar roosa.A gorączkę bajdełej miałem po farmaku tez.No ale under pozostanie underem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
mi tam calkiem ciekawieidzie na tym treniiku z superbolinem jak na razieale jak zakoncze za 3 tyg to rozpatruje dodac primobolan
depot z cypionatem co powinno wplynac antydepresyjnie i pomoc zniesc jakos te jesienne pluchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
ja stosuje npp i prop, juz po paru strzalach widac delikatne efekty wiec ogolnie zadowolony jestem narazie.. Jak skoncze za pare tygodni to napisze dokladnie o tym sprzecie, od 4 tyg dokladam wino tez tej firmy wiec dam znac co i jak z tym stuffem.. Jedynie co mnie nie pokoi to za***isty bol po strzalach, robilem juz strzaly z farmaka wczesniej i byl luz, ostatnio przywalilem strzal z unichema w udo to praktycznie 2 dni chodzic nie moglem tak mnie noga napieprzala, kazdy ruch to za***isty bol.. Wczesniej w tylek to spac rowniez sie nie dalo przez bol Chociaz za chwile kojeljny strzal wiec mam nadzieje ze tym razem elegancko wszystko bedzie, chociaz zobaczymy

Zmieniony przez - Rapper w dniu 2007-01-12 09:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
czyzby oddzial polskiej piwnicy UC (bo takowa jest) przezywal kryzys..?

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
u mnie prop -zero bolu po iniekcji,bold tak samo
na efekty jeszcze za wczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
jednak bol musial byc spowodowany tym ze spieprzylem strzaly, dzisiaj poszedl kolejny, miejsce rozmasowalem bardzo porzadnie i nic nie boli co bardzo mnie cieszy bo juz myslalem ze bedzie lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy androgenno-anaboliczne Art.

Następny temat

HGH w praktyce (art.)

WHEY premium