SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC On FX Belfort vs Bisping - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
twierdzisz, że Belfort w drugiej walce z Silva zdominuje go przez 5 rund ?

A tak na poważnie, Belfort nie ma większych szans z Silva i to chyba jest oczywiste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Nie,ze akurat zdominuje,ale moze byc ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Enediktal, jak dla mnie to jednak kopać go Filho nauczył Jeśli się nie mylę to trenował z nim właśnie dużo.

Ma ktoś link do wywiadu po walce z Vitorem?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wiktor902
twierdzisz, że Belfort w drugiej walce z Silva zdominuje go przez 5 rund ?

A tak na poważnie, Belfort nie ma większych szans z Silva i to chyba jest oczywiste.


to jest właśnie dyskusja w tym dziale ? czy ktoś napisał że Belfort rozjedzie SILVE czy napisaliśmy że była by ciekawa walka i interesujące stracie które z chęcią byśmy zobaczyli .

Nie wiem ile masz lat drogi kolego ale proponuję czytać z zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Po prostu Silvy Vitor nie znokałtuje na 99,9%, nie obali również na 99,9%. A jeśli Vitor wygrywa to w 1 lub 2 rundzie, dopóki jeszcze ma parę, potem cardio siada.To jak niby miałby 5 rund wytrzymać z Andersonem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Trinaldo dobry kot, piękny suplex, dominacja, ale Keith to nie poziom UFC,

Davis vs. Prado <- jak k***a do tego mogło dojść, Prado to 0 w parterze jak można tak nogę było oddać!? W Stójce też cepiarz, ale 0-2 1NC w UFC - powinien wylecieć imo,

Nobre to niespełniony aktor na szczęście Dana da mu okazję się spełnić w tym fachu wyp*****lając go z UFC dobrze, że Alcantara dostał bonus za wygraną, Miragliotta chyba wczoraj był zjarany..

Martins to nie ta liga co Barboza, nie wiedział już nawet co ma robić.. dobra walka na odbudowanie dla Barbozy..

Lentz wrestlef***, ale Nunes mimo to stwarzał zagrożenie w stójce.

Craig mało nie skończył, Markes szału nie ma..

Pepey vs. Vieira nie punktowałem tej walki, ale imo Vieira wygrał wk***ia mnie ten Pepey mam nadzieję, że KTFO dostanie wkrótce.

Nurmagomedov to jest przyszłość dywizji i materiał na mistrza, ciężko o szybszego zawodnika w tej kategorii wagowej, 19-0, 3-0 w UFC, czas na kogoś z Top 10!

Rothwell poza dobrą obroną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ziumol
Po prostu Silvy Vitor nie znokałtuje na 99,9%, nie obali również na 99,9%. A jeśli Vitor wygrywa to w 1 lub 2 rundzie, dopóki jeszcze ma parę, potem cardio siada.To jak niby miałby 5 rund wytrzymać z Andersonem?


Myślę , że z cardio to jest jakiś problem na poziomie emocjonalnym bardziej , gdyż przy takim poziomie powinien spokojnie dłużej sobie radzić na pełnym gazie

Obalić to prawda nie ma szans jak by nie patrzył , ale myślę że jest szansa na dobrą wymianę w stójce , i myślę że jest jedną z tych osób które właśnie mogą uwalić silve .

Musiałby popracować na większą wytrzymałością nie wiem psychiczną , wydolnościową .

ciężko mi powiedzieć , jednak on ostatnio nabiera spokoju widać to w walkach czuje się pewny , rozkręca się bardzo rozważnie , ma chłop już swoje doświadczenie .

Więc uważam że warto by było jeszcze raz ich zestawić i zobaczyć co z tego wyjdzie , na pewno byłby ten pojedynek emocjonujący i raczej silva nie odważyłby się zlekceważyć przeciwnika co by powodowało że w powietrzu by iskry leciały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
obaleń nie pokazał nic, Gonzaga go trafiał jak chciał i spokojnie go poddał.. jeśli Barnett przejdzie do UFC to bym go z Gonzagą zobaczył!

Sarafian dobrze się rusza i pewnie by wygrał przez dec gdyby pod koniec 2R Dollaway go nie trafił..

Belfort! Jeżeli ktoś miał jakieś złudzenia do TSa Bispinga teraz je już stracił, ten zawodnik nie powinien nigdy TSa dostać, bo to nie jest ścisła czołówka, nie był, nie jest i nie był w Top 5, Vitor pod koniec 1 rundy raz zaatakował i już Bisping nos rozwalony, jego ciosy nic nie robiły Vitorowi, z czym do ludzi, teraz Lombard pokona Okamiego i można zrobić Bisping vs. Lombard co skończy się tak samo jak dzisiejsza walka Ja nadal nie rozumiem czego Vitor wyzwał Jonesa a nie Silve przecież imo po takim KO Vitor mógłby dostać 2 szansę ze Spiderem a na 100% TE np z Weidmanem! Jonesa na 100% nie dostanie i ma mniejsze szanse z nim niż ze Spiderem, miał szansę armbara drugiej szansy takiej na pewno mieć nie będzie!

@ziumol, ale głupoty gadasz, że na "99.9%" nie znokautuje i nie obali Spidera, już go k***a w 1 walce obalił może go też na 99.9% nie podda!? Belfort tuż za Weidmanem ma największe szanse pokonać Silve i każdy mądry o tym wie, Lombard jest czarnym koniem zobaczymy co pokaże z Okamim, TS dla Bispinga to byłaby strata czasu i zmarnowany okres przygotowawczy Spidera.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-20 14:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kibicowałem Bispingowi, ale tak jak pisałem przed walką- został zdemolowany.

Niestety Bisping to całkiem niezły technik, ale na takie siłacza jakim jest Belfort potrzeba wyśmienitego technika.

Belfort jest wielki, silny i szybki. Tylko geniusz techniczny może go rozgryźć. Poza tym wygladał jakby był kategorie wyżej od Bispinga, który wydawał się być w ogóle niegroźny dla niego.

A high kick? Perfekcja, to by weszło prędzej czy później, bo własnie po to były kopniaki w brzuch. Bisping w drugiej rundzie znowu myślał że dostanie middle kicka, więc spokojnie chciał zablokować i się zdziwił

Sonnen ma szanse z Belfortem, ale imo jest za słaby fizycznie na niego, musiałby przytyrać. Bo technikiem jest świetnym, ale siła po stronie Belforta, szybkość też- ten koleś to mutant.

Więc tak jak pisałem, tylko wybitny technik- striker typu Silva, albo ktoś po prostu większy typu JJ. Lombard odpada, za wolny na Belforta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Typowa akcja mańkuta na klasyka, jak nielewy overhand do właśnie highkick. Gala ogólnie nudna, że aż żem zasnął, ale rano nadrobiłem do śniadania.
Dlaczego Belfort nie ma szans ze Spiderem w rewanżu? On jak pokazał z JJ ma szanse z każdym, to fenomen który nabrał ogłady i rozsądku. Przypomnijcie sobie koniec kariery Liddella, a teraz 36 letni Vitor...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 7: Belfort vs. Bisping live!

Następny temat

miewacie przesyt/brak motywacji?

WHEY premium