SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
McGregor kolejne łatwe zwycięstwo. Jakby to przegrał, to chyba koniec świata.

Tibau też powinien przegrać. Nie sądzę, że przeleży swojego przeciwnika. Tym bardziej, że jest średnim stójkowiczem, co było można zaobserwować na tle Płetwala. Natomiast rywal ma dobre zapasy defensywne. Musi utrzymać walkę w stójce, a powinno być dobrze.

Henderson - Kowboj, nie wiem co myśleć. Chciałbym aby wygrał ten drugi.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cowboy to 1 z moich ulubieńców. Gość ma wyj**ane na TSa (w sensie to nie jego priorytet) i lubi walczyć, chce to robić często, chce walczyć efektownie i zgarniać $ i za to się bawić w sporty ekstremalne i korzystać z życia. No a niektórzy to mogą czekać rok na TSa i walczą 1/2 razy w roku. Cowboy ciągle walczy, bawi się w sporty ekstremalne a nie pamiętam kiedy był kontuzjowany. Inni natomiast ciągle. Kolejna sprawa to rodzina, Cerrone chyba nie ma żony i dzieci i to wielki plus. Nie potrzebuje czasu wolnego żeby się zająć nimi. U fightera to wielki plus nie mieć żony i dzieci. To tylko k***a przeszkadza. WAR COWBOY chyba cały świat oprócz rodziny i kumpli Bensona za Cerrone!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wypada przez grype? serio...? o.O

jeszcze troche i beda wypadali,bo boli ich reka po szczepieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
"Henderson's original opponent, Eddie Alvarez, withdrew from the fight because he has the flu, according to sources at Authentic Sports Management, his management team. Alvarez's sickness resulted in weight loss and stopped him from training. He apparently tried to fight through it, but he felt worse on Monday and was forced to pull out of the bout."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
przynajmniej waga sie sama zrobila.

nie no, sory, ale nie kupuje tego, dla mnie to jest kpina. zdaje sobie sprawe,ze to nie sa optymalne warunki przygotowan, ale do kiedy bedzie chory,srody? czw? goscie potrafia wchodzic w short notice na 10 dni przed gala, a on wypada,bo na 2 tygodnie przez zlapal grype,ja pier.dole ... chocby mial przegrac,to jak moga sobie brac L4 i zawalac gale (co gdyby Cerrone nie wszedl za niego?) przez takie bzdury,to ja dziekuje

niedawno ogladalem material o Gortacie,w ktorym pokazywal magiczna szafeczke,gdzie jak cos mu dolega,to klubowy lekarz wyciaga kupe lekow i chociaz teraz umierasz,to za 5h nic ci nie jest,wiec tym bardziej czuje rozzalenie...

juz nie wspomne,ze Jordan w 1997 zaliczyl slynne Flu Game,gdzie zagral slaniajac sie na nogach 44 minuty w finalach z Utah Jazz i zdobyl 38pktow.

#puuuuuuuussy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jego decyzja.
Jak ma walczyc na 60% I przegrac przez to to lepiej niech odpusci

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Myślę, że Conor powienien to wygrać, a Dejna nawet wypowiadał się z takim podtekstem, że jest pewny wygranej Conora.

Alvarez kontuzja, Cerrone po walce, 2 tygodnie, tydzień zbijania wagi, tydzień treningów, w tym poobijany po walce, bo w końcu trwała 3 rundy, więc napewno coś odczuwa, może być ciężko, ale liczę na jakiś high kick Cerrona na Hendersonie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



jakieś szanse są :P Ale przy mobilności, nieszablonowości i pracy stóp Conora to trochę będzie ciężko

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gautan
przynajmniej waga sie sama zrobila.

nie no, sory, ale nie kupuje tego, dla mnie to jest kpina. zdaje sobie sprawe,ze to nie sa optymalne warunki przygotowan, ale do kiedy bedzie chory,srody? czw? goscie potrafia wchodzic w short notice na 10 dni przed gala, a on wypada,bo na 2 tygodnie przez zlapal grype,ja pier.dole ... chocby mial przegrac,to jak moga sobie brac L4 i zawalac gale (co gdyby Cerrone nie wszedl za niego?) przez takie bzdury,to ja dziekuje

niedawno ogladalem material o Gortacie,w ktorym pokazywal magiczna szafeczke,gdzie jak cos mu dolega,to klubowy lekarz wyciaga kupe lekow i chociaz teraz umierasz,to za 5h nic ci nie jest,wiec tym bardziej czuje rozzalenie...

juz nie wspomne,ze Jordan w 1997 zaliczyl slynne Flu Game,gdzie zagral slaniajac sie na nogach 44 minuty w finalach z Utah Jazz i zdobyl 38pktow.

#puuuuuuuussy


lepiej jak rezygnuje z walki niż miałby potem mówić, że przegrał, bo miał grypę. Jak ktoś nie jest gotowy to nie wychodzi do walki proste. Jak wychodzi do walki czyli nie powinien się tłumaczyć, że przegrał bo wyszedł do walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no to wiadomo,ale jeszcze troche i nie beda wychodzic,bo im wyskoczyla febra na 2 tygodnie przed.

dla mnie to troche slabizna,ze mozna sobie anulowac walke,gdzie w dniu gali bedziesz w "100%" zdrowy,a w kazdym razie gotowy do walki. i to UFC musi kombinowac i szukac zastepstwa,a jak nie znajdzie,to czesto robi sie taki syf z karty,ze wiele osob stwierdza,ze nie ma sensu tego ogladac.

pomijam urazy mechaniczne,aczkolwiek,to prawie tak jakby zglosic wypadniecie z gali,bo mam opuchniety piszczel i wypadna mi 3 dni z przygotowan,ojejku.

nie no,tak sobie marudze,tak serio,to az tak mnie to nie dziwi,bo latwo sie mowi z pozycji fotela,ale i tak PUUUUUUUUSSY.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aukcja charytatywna rękawic z autografami

Następny temat

Overeem vs Nelson na UFC 185

WHEY premium