SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Edgar też, zwłaszcza, że na glebie jest dobry i nikt go nigdy nie znokautował chociaż obrywał bardzo mocno, np. od Maynard(więc Conor też raczej nie da rady) no i jeszcze kondycja całkiem niezła. Co do Conora to z pewnością wygra z Siverem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Conor często łamie rytm, uderza bez sygnalizowania ciosów i ma dobrą pracę stóp. No i nieszablonowe uderzenia i kopy, z różnych kątów. Będzie bardzo ale to bardzo ciekawie zobaczyć go naprzeciw Aldo, który z kolei: świetnie przeplata techniki ręczne z lou kingami i też ma dobrą pracę stóp (a nie że stoi w miejscu za podwójną gardą jak w k-1).

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-01-18 16:11:05

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Aldo swietny na ostatnim Embedded: "Kazdy krol musi miec swojego glupka" Aldo go zabije, mam nadzieje ze Conor tak go nakreci trash talkiem, ze Aldo sie pokusi o jakies K.O. I jest to tez nie fair ze dostal tak latwa droge do pasa. Powinien zmierzyc sie pierw z kims z trojki: Mendes, Edgar, Lamas. No ale liczy sie kasa dla UFC. Dziwne, ze pojedynek zapowiedziany juz w Las Vegas a nie w Dublinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
jesli serio w stolicy hazardu odbedzie sie walka,to faktycznie bez sensu jakos. Brazylia albo Irlandia,to chyba naturalny wybor w tej sytuacji. zwlaszcza ta druga opcja.

zreszta co ja bredze, dzisiaj Siver by TKO na 10000%. latajaca obrotowka polaczona z potrojnym tulupem - oczywiscie wymierzona w kolano - po ktorek Conor sie zachwieje i upadnie,a tam Niemiec dokonczy dziela,az wmiesza sie sedzia (przy rownoczesnym rzuceniu recznika przez naroznik Conora).

a wlasnie grind,pytanko do Ciebie (lapkujcie,zeby widzial) : jak wyglada status Conora w Irlandii? jest o nim glosno i to taki bohater narodowy czy moze bez przesady? cos jak Mamed u nas? mniej/bardziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gautan żebyś się nie zdziwił jak Aldo po obalenia pójdzie. Aldo ma bardzo niedoceniane zapasy tj. Barao. Większość myśli, że tylko TDD aczkolwiek zapasy ofensywne u Aldo są naprawdę bardzo mocne tylko zwykle z nich nie korzysta, bo ma przewagę w stójce. Patrzcie z palcem w dupie obalał Zombiego jak kontuzjował stopę albo z Hominickiem tak samo robił, bo tamten w stójce był dobry więc mieszał uderzenia z obaleniami. Mendesa zapasy i Edgara nie wystarczyły więc nikt w FW zapasami go nie pojedzie aby to zrobić musi się go pierwsze w stójce rozbić albo zmęczyć i w 5 rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
zauwazylem,ze ostatnio ciagle wchodzisz w polemike ze mna,powoli boje sie cokolwiek napisac,bo wiem,ze w kazdej chwili mozesz mnie zaczac obrazac...

no nie zdziwie sie przeciez jak pojdzie po obalenia,przeciez wlasnie dlatego o tym wspomnialem w tamtym poscie. ze Aldo ma swietne zapasy tez napisalem,jakby co. po prostu raczej nie uzywa ich w ofensywie,bo leje wszystkich w stojce,ale tak jak wspomniales - potrafi zrobic z nich swietny uzytek,wiec kto wie.

no ciekawe. szkoda,ze dzis Siver wygra (zmieniam zdanie,jednak na 100000% procent),ale moze jeszcze kiedys Conor dostanie szanse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gala o tej samej posranej godzinie co zwykle?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Fight Pass - 00:00
PRE - 01:00
Main Card - 04:00

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Stiwen wyślesz mi jutro w dzień na skrzynkę walkę Siver-Conor bez żadnych spojlerów dookoła? dam ci soga

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Co ta gala tak nietypowo w niedzielę ? :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aukcja charytatywna rękawic z autografami

Następny temat

Overeem vs Nelson na UFC 185

WHEY premium