SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205






ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dawaj upset Denis!

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Aldo juz w Bostonie jest, wiec chyba wszystko jasne, oglosza walke o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie oglosza,bo Siver by TKO.

swoja droga,nie moge juz sluchac Conora,nie wiem,czy tylko ja tak mam,ale ta jego gadanina stala sie tak monotonna,ze daj Pan spokoj. troche go juz poniosla fantazja i hajp hajpem,ale wyszczekal sobie walke o pas - popierajac to swietnymi wystepami,to jasne - i teraz moglby chociaz troche przystopowac,ale widze,ze wrecz przeciwnie.

jeszcze troche i w co drugim zdaniu bedzie mowil,ze jest najlepszy,ma unikalny styl,nikt nie walczy tak jak on,nikt nie ma takiego kardio jak on,nikt w UFC nie dokonal tego,co on, i pierdyliard innych tego typu rzeczy. obecnie mowi w co trzecim. nawet biorac poprawke,ze to gra pod kamery,to mam dziwne wrazenie,ze gosc odjechal rowniez prywatnie i do swojej dziewczyny tez wykrzykuje w nocy,ze nikt nie ruc.ha jak on i nikt nie ma takiego jak on.

fajnie,ze jest wyrazisty,ale jednak Chaela sluchalo sie zawsze przyjemnie,a u Conor'a mam wrazenie,ze ogladam w kolko ten sam wywiad,z ta sama spiewka. mam nadzieje,ze przyjdzie zimny prysznic i bedzie kojarzony bardziej z tego,jak walczy niz tej paplaniny,bo obecnie mam wrazenie,ze proporcje sa jednak troche zachwiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"nikt w UFC nie dokonal tego,co on" nigdy tak nie powiedział, on ma takie plany. Jak na razie Conora słowa się spełniają więc trzeba poczekać do walki z Aldo, bo Siver to trochę missmatch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
O której Larkin i karta główna? nie wiem czy dam dzisiaj radę oglądac

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
zle to ujalem,wiadomo,ze nie w kwestii osiagniec stricte sportowych,to ogarniety chlop,wiec takich farmazonow by nie sadzil. chodzilo mi o wypowiedzi tego typu:





od 9:40.




Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-01-17 15:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dokladnie, ja tez juz nie moge sluchac tych tekstow. Wszystko w czasie dokonanym. Mam nadzieje ze Aldo mu nogi polamie low kickami. A przy tym tekscie odpadlem calkowicie: "DamonMartin: Conor McGregor says Muhammad Ali is a special human being who did amazing things, but he's honored to be compared to him #UFC"

@Puar
Gala jest wyjatkowo jutro a nie dzisiaj. Dzisiaj za to walka w HW i pas WBC

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-01-17 15:17:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
od godziny 20 Q&A z Jose Aldo. Ważenie od godziny 22








ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Lamas rzadzi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aukcja charytatywna rękawic z autografami

Następny temat

Overeem vs Nelson na UFC 185

WHEY premium