SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4535 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
co za tłusty świniak, ledwo MW robi a 170 próbuje i potem wygląda jakby z obozu koncentracyjnego uciekł i schizofrenii paranoidalnej się nabawił. Hendricks może stresy takie ma i wp*****la tyle a po zdrowym żarciu rzyga. Wiecie co Hendricksa świniaka-mistrza wymówek nie lubie, ale Lombard bully wk***ia mnie jeszcze bardziej, war Hendricks, przynajmniej śmiesznie będzie go jeszcze zobaczyć/podsłuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie weszła niezła obrotówa w jednej z pierwszych walk, zobaczcie na fejsbuku

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby coś na all free fightvideos i mma core są już walki, na mma versus też pewnie niedługo wrzucą.

Fajnie, że Derrick Lewis wszedł z Ngannou do TOPu. Myślałem, że Travis go załatwi po tym jak go zranił w wątrobę. Derrick ładnie w drugiej rundzie sobie poradził. Akurat Travisa nie tak łatwo znokautować. Te podbródkowe były bardzo fajne, pięknie głowa Travisa odskakiwała i tak to przetrwał, ale imo gnp od Lewisa bardzo ciężko przetrwać, więc tu Travis poległ. Dobrze, że Derrick docisnął do końca, bo kondycję ma taką sobie, więc na punkty by go mógł w takim wypadku Travis porobić.

Levis chce teraz zawalczyć z MArkiem Huntem imo rozsądnie. Lewis ma średnie TDD, skoro Nelson nie słynący z zapasów zdołał go obalać i kontrolować na glebie. Hunt na pewno nie będzie obalał.

Co do późnego zatrzymania walki to odniósł się do tego Lewis: ""I appreciate it.....I gave him a $1000 appreciate it for letting the fight go a little longer than what it would...cuz I just wanted to get all my anger out on Travis' face cuz he likes to hit on his women" Hehe, no Travis też mnie wkurza. Minimalnie za późno przerwane, ale były znacznie gorsze przypadki.






Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-02-20 08:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Lewis szybko się wspiął do topu. Te ciosy z góry ma potężne i nawet dobrej pozycji nie potrzebuje. Zobaczyłbym go z kimś z czołówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ciosy z góry zawsze robiły na mnie największe wrażenie w przypadku Lewisa. Takie coś miał tylko jeszcze Soa Palelei.

Od zawsze byłem podjarany i Ngannou i Lewisem - cieszę się że teraz oficjalnie można powiedzieć, że każdy z nich jest konkretnym graczem w HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Cieszy mnie wygrana Lewisa. Gość wydawał się na początku gościem do obijania i sądziłem, że długo nie zagrzeje miejsca w UFC, a tutaj proszę, wszedł do czołówki HW i to jak szybko. Ciekawe kogo mu teraz dadzą.

Walka wieczoru:
265 lbs:Derrick Lewis pokonał Travisa Browne’a przez KO (ciosy) 3:12, runda 2

Karta główna (FOX Sports 1, godzina 3:00 czasu polskiego):
185 lbs: Johny Hendricks pokonał Hectora Lombarda przez jednogłośną decyzję
145 lbs: Gavin Tucker pokonał Sama Sicilię przez jednogłośną decyzję
185 lbs: Elias Theodorou pokonał Cezara Ferreirę przez jednogłośną decyzję
135 lbs: Sara McMann pokonała Gina Mazany przez poddanie (trójkąt rękami) 1:14, runda 1
155 lbs: Paul Felder pokonał Alessandro Ricciego przez TKO (łokieć i ciosy) 4:44, runda 1

Karta wstepna (FOX Sports 1, godzina 1:00 czasu polskiego):
170 lbs: Santiago Ponzinibbio pokonał Nordine’a Taleba przez jednogłośną decyzję
115 lbs: Randa Markos pokonała Carlę Esparzę przez niejednogłośną decyzję
135 lbs: Aiemann Zahabi pokonał Reginaldo Vieirę przez jednogłośną decyzję
185 lbs: Thiago Santos pokonał Jacka Marshmana przez TKO (obrotówka i ciosy) 2:21, runda 2

Karta wstępna (UFC Fight Pass, godzina 0:30 czasu polskiego)
185 lbs: Gerald Meerschaert pokonał Ryana Janesa przez poddanie (balacha) 1:34, runda 1


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-02-20 11:54:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Walka Hendricksa fajna, czy nuda?


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-02-20 12:09:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Johny Hendricks ponownie chce zawalczyć z Georgesem St-Pierre

W związku z powrotem do Oktagonu Georgesa St-Pierre, świeżo upieczony zawodnik wagi średniej Johny Hendricks znów chce stanąć z nim do walki.

Według Dana White’a, Georges St-Pierre mógłby się zmierzyć z mistrzem wagi średniej Michaelem Bispingiem lub ze zwycięzcą pojedynku między mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodley’em i Stephenem Thompsonem na gali UFC 209. Mówi się również o walce w wadze lekkiej.

Johny Hendricks, który pokonał na gali UFC Fight Night 105 Hectora Lombarda przez jednogłośną decyzję debiutując w wadze średniej uważa, że St-Pierre będzie walczył w wadze 185 funtów. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no dokładnie Dremor Soa i Derrick mają niesamowitą siłę ciosu z góry, ale to przez to że ważą jakieś 280lb i walcząc z np. 20kg lżejszym kolesiem to się niesamowicie przekłada.
W 1 rundzie się bałem, że go Travis skopie, chyba 3 razy go w korpus porządnie zranił, ale potem Lewis przycisnął, trafiał, obalił a właśnie imo ten cios tuż przed KO w stójce nie trafił Browne'a (jeśli trafił proszę o gifa) tylko stracił równowagę i wtedy gnp Lewisa. Zaj**iście się cieszę, frajer Browne'a dostaje KTFO i o to chodziło! Oby Ronde w odwecie pobił będą jaja
Lewis vs Ngannou / Lewis vs wygrany Hunt/Reem

Hendricks słusznie wygrał, stójka była całkiem wyrównana, ale jego kolana dały mu wygraną. Lombard w 185 to żadna cenna wygrana a walka z GSP w 185 to dobre zestawienie, imo Hendricks by to wygrał w 185.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-02-20 15:25:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 172: Emelianenko vs. Mitrione

Następny temat

UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

WHEY premium