SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 156 LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Na banana to chyba byłaby całkiem inna pozycja...też już chyba mam schizy .

Białymiś...zaj**iście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
10 - 4 Maia.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja juz prawie zasypiam, musze się podnieść. Jak ta walka dalej tak się będzie toczyć to nie dotrwam do decyzji. A Fitch chyba ani jednej akcji ofensywnej nie podjął :D

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
o kurvaa sami fani bomby ;D wyklad?ja mam w pon egzamin z handlu ustny,najbardziej przej**any z calego toku studiow i nic nie umiem ;p ;/

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Maia świetnie - kontrola + obalenia Fitcha - pięknie title contentions right now!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29757
Co za dominacja, nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
orfeusz88
o kurvaa sami fani bomby ;D wyklad?ja mam w pon egzamin z handlu ustny,najbardziej przej**any z calego toku studiow i nic nie umiem ;p ;/


Nie mogę sobie przypomnieć skąd ja to znam...tja, nie raz zamiast na egzamin szedłem z kumple potarczować na salkę.

Szkoda że ludzkość nie wynalazła jeszcze teleportu, wtedy całe MMA'owe SWD podczas gal mogłoby się spotkać na jakiejś salce z telebimem, zamówiło by się pizze, piwo i wódkę i byłaby to impreza wszechczasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Kuuurde, jaka nuda, co za fitch...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
hahaha taaa,a sporej dawce % każdy chciałby udowodnić że umie to samo a nawet wiecej niż fajterzy :P

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Maia mu inny poziom grapplingu pokazuje :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przekrok

Następny temat

UFC 156 wyniki i dyskusja po gali

WHEY premium