SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 153 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12920

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
anderson popisówki robi a mówił o respecie przed walką może spróbowałby takich tricków z np shogunem a nie kimś kto ma może 2 walki wygrane przez TKO i jest top 20 LHW,zauważcie ,że Andy przyjmuje te ciosy ale na szczęke.(idzie z ciosem)Ciekawy jestem czy przyjąłby taką bombę od Shoguna na ucho/skroń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Co do Spidera... Jak wybiera w przeciwnikach i wybiera się tych najsłabszych, najbardziej pasujących to tak to później wygląda. Jak teraz nie weźmie GSP albo Weidmana to niech już lepiej idzie na emeryturę.

Minotauro powrócił, szkoda tylko, że próbuje wyciągać suby w sytuacjach, gdzie spokojnie mógł już wyprowadzać ciosy. Chyba chciał sobie coś udowodnić po ostatniej wtopie, może dlatego tak - ale parter ma genialny. Chciałbym jeszcze raz go zobaczyć z Mirem.

1 runda Fitch vs Silva jakoś na mnie wrażenia nie zrobiła, miałem wrażenie, że kondycja Silvy kuleje, nie widziałem 2 pozostałych, bo mi UFC zablokowało filmik

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-10-14 11:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiktor co ty p******isz.
do walki z st pierrem nigdy nie dojdzie, tak samo z JJ nie dojdzie bo nawet manager tak pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
poczytaj sobie wywiady z Silva i Daną to zobaczysz co ja p******e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
powiem tylko tyle Brawo Jon Fitch!
pokazał kto rządzi na kompanii-klasyka młodość i szaleństwo przeciwko wyrachowaniu i doświadczeniu-świetna walka dla mnie pokazująca jednocześnie że Eric musi jeszcze sporo nadrobić
Minotauro wrócił to trybu zombie - ruszał się jak wóz z węglem a Herman jeszcze w miejscu stał-walka porazka
Spider wiadomo-ale Bonnar to był miss match
i na koniec największy miss match - Glover-Maldonado-kto do licha dopuścił to tej walki??!!

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Cała gala spektakularna, gala roku jak nic....

Poza sędziami którzy nie wiedzieć czemu podnosili walki do stójki kompletnie z d****, nie ma się do czego przyczepić, niesamowite emocje.

Ciężko uwierzyć, że Nog jest młodszy od Andersona, wygląda już okropnie miejscami. To jednak nie lata, a kilometry, jak ktoś powiedział.

Ale walczy twardo z przeciwnościami i nie odpuszcza...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Spoko gala, przyjemnie sie ogladalo MC

Fitch - Silva zdecydowanie najlepsza walka na gali!

Kibicowalem Erickowi, ma świetną stójkę, ale Fitch był zdecydowanie lepszym grapplerem. Silva jeśli chce iść do góry w dywizji musi ostro katować TDD.

Anderson bez niespodzianek załatwił Bonnara jak dzieciaka, ale tak jak już ktos wyzej pisal mnie tez on wkurza - wybiera sobie za przeciwnika ogóra, jeszcze do tego idealnie lezacego mu stylistycznie i potem pajacuje w oktagonie "jaki to ja jestem zayebisty". Doceniam umiejetnosci Spidera, ale strasznie go nie lubie za jego pajacowanie, mam nadzieję ze zestawią go w końcu z Weidmanem albo jakims konkretnym LHW.

Nogueira niczym mi nie zaimponowal, w stojce powolny i ociezaly, dla jego wlasnego zdrowia lepiej zeby go nie zestawiali z dobrymi strikerami. A Herman to jakas porazka.

Maia ładne sprowadzenia i poddanie, ale z jego stojką to on juz szczytow nie zwojuje.

Walki Davisa nie moge nigdzie dorwać kurde :-/

A Glover ladnie zmasakrował przeciwnika Chetnie zobacze go teraz z kims na poziomie



Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-10-14 12:52:52

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
kurde oglądałem dziś w nocy gale na zywo i byłem święcie przekonany ze Spider udeżył Bonnara kolanem na szczekę i dlatego upadł. nawet na powtórkach patrzyłem a tu piszą na tułów??? szok.po tułowiu by się złozył tak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
Spider jest kozakiem ale oed jakiegos czasu wybiera sobie zawodników. z GSP bo chce przed odejscie dac dobrą walke i zarobić. nie pójdzie do JJ bo popłynie. Nick Diaz smiał się z zestawienia Bonnar Silva. Mysle że jest dużo wiecej osób którzy by zasłużyli na walkę. Może Spider zastrzegł sobie ze bedzie walczył ale tylllllko z cieniasem. Wybiórczo traktuje przeciwników z tymnie z tym nie. lubie go ale tak nie robi mistrz. coraz częsciej jest ostrany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Hm... kogo takiego sobie Silva przez ostatnie 2 lata wybrał oprócz Bonnara? Vitora, Chaela czy Okamiego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K1 wgp 2012 Tokio

Następny temat

Dos Santos/Velasquez vs. Overeem w marcu/kwietniu 2013

WHEY premium