SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 137 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dana na konferencji prasowej powiedział że walka Diaz-GSP odbędzie sie w lutym (o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem i nikt nie dostanie kontuzji...)

Siver tez mnie zaskoczył, brawa dla Cerrone sie należą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Na razie widzialem tylko walkę wieczoru i mam troche podobne odczucia jak tomasz. BJ jakos w polowie walki zamarł, ok cardio slabsze od Diaza, ale tak jakby nagle sie pogubil i nie mial pomyslu na dalsza walke, sam pozwalal sie obijac, nie bronil sie no i nie uciekal juz pozniej do parteru gdzie mogl cos jeszcze zdzialac.
Diaz powiedzial, ze Żorż nie ma kontuzji tylko sie najwyraźniej boi...powiem tylko - HAHA
Wiem, ze GSP sie nie da tak latwo jak BJ i byc moze bedzie probowal zdominowac go w parterze, tym bardziej, ze GSP ma cardio bardzo dobre.

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
gdzie można by teraz obejrzeć powtórkę tej gali ;) ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No to postawcie się w sytuacji BJ'a. Mimo, że masz przewagę gość nic sobie nie robi z Twoich najlepszych akcji. Zjada uderzenia, które nie jednego posłałyby na dechy, odpowiada cały czas swoimi i jeszcze strojąc miny prosi się o więcej
Po za tym w drugiej rundzie Diaz trochę lepiej wyczuł dystans od początku. W pierwszej mało co (jak na niego) mu wchodziło, a wiadomo że on ubija powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Szkoda cholernie Mirka, zabrakło mu motywacji. Kilka razy walił okrężne, ale niestety bez skutku. I za mało razy. Tak czy inaczej na zawsze pozostanie w pamięci jako ten, który słynie z miażdżących, wysokich, legendarnych kopnięć!

Diaz vs Penn - nie wiem gdzie niektórzy z Was widzą tam łatwe oddanie pleców przez Penna. Diaz pierwsze co zrobił rozplątał nogi Penna i się uwolnił, co tylko dobrze świadczy o jego grapplingu. Siłowo i zapaśniczo też dawał radę.
No i świetnie wykorzystał zasięg rąk jak zwykle mocno obijając korpus i haratając twarz. Aż dziwne że Bj nie padł. A Bj miał ambicje żeby iść na wymianę bo boks ma dobry, ale się przeliczył.
Ciekawe tylko czy Diaz to samo zrobi z GSP. GSP ma o klasę lepsze zapasy i nie wiem czy ta stójka Nicka na niego starczy.

Mówiłem że Kongo wygra.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Mirko nie walczył tak źle, nawet imo był bardzie wyraźniejszy w tym pojedynku, niestety juz nie ta kondycja i wytrzymalość. Nelson jest twardy a do tego za wiele sie nie napracował w tych ostatnich sekundach walki, Cro Cop juz po prostu nie mial siły się bronić. I tak jak Puar wielki szacunek dla niego za całokształt, jest jedną z największych ikon MMA.

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-10-30 15:13:55

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Poza tym BJ dostał sporo ciosów na korpus, a to też swoje zrobiło jesli chodzi o kondycje.

a co do Crocopa to on czasami wygląda jakby się bał już walczyć, do tego te uśmiechy, tulenie, przybijanie piątek. Po prostu już mu się chyba nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Cro Cop i tak jesteś wielki. Szkoda bo w drugiej rundzie przez chwilę myślałem, że go położy na ziemi tymi lewymi bombami. Smutno, że znów przegrał ale to już nie ma ani 1% sensu dalsza kariera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiedzialem, ze nelsona nie posadzi jak ten juz przybral swoja specyficzna garde. nawet dos santos nie byl w stanie przejsc tej gardy i zgasic swiatla paczkowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mittrione z Kongiem trochę nudy. Cheick rzeczywiście walczy z kijem w dupie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 137 - walki do pobrania

Następny temat

Mirko Cro Cop ogłosił koniec kariery

WHEY premium