SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 104 - dyskusja po...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
E no nie piszcie j**** Machidę, bo to wspaniały zawodnik a nie jego wina, że sędziowie taki wynik dali. Sam przecież wyszedł z propozycją rewanżu. Osobiście też uważam, że wygrał Shogun ale co tu Machida winny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
Zawsze byłem za RUA i bede ! Ale moja wypowiedź jest bardzo obiektywna. Machida pytany co sądzi o wyniku zasłaniał się mówiąć że to nie on liczył punkty, ta odpowedź sama w sobie mówi żę coś było nietak jak powinno być. Szkoda że pewnie na rewanż bedziemy musieli czekać i jak dojdzie po drodze do walki SHO Evans to nie potrzebnie. Przy tak przykrym wyniku powinno być rewanż Shogun - Machida UFC 106. Jedyny który rozpracował styl Machidy. Bravo Rua
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Rewanż pewnie za 4-5 miesięcy będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 847
Dopiero co zobaczyłem walkę i mam podobne odczucia. Starcie było inne niż te, które się zazwyczaj widuje - bez parteru i oparte głównie na kickach. Shogun konsekwentnie obijał nogi w klinczu i lowami + trochę middle, czym pozbawił Machidę szybkości. Wolny Machida to zupełnie inny zawodnik, w ostatniej rundzie już się prawie nie poruszał. Sam Machida chyba czuł, że tej walki nie wygrał, dopiero koleś z teamu zachęcał go do okazania radości po zakończeniu walki. O ile jeszcze remis byłby (z oporami) jakoś tam do przyjęcia, to wytypowanie przegranej Shoguna nie mieści się w ramach poważnego sędziowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5034
sedziowie byli chyba na zapleczu i pili z fryzjerem , a tak na powaznie to co takiego konkretnego machida w tej walce zrobil to ja nie wiem. shogun za to po ogloszemiu wyniku , widac to bylo po nim, rozkminial w ogole ocb.

Nie rób z siebie męczennika, dajesz sobie radę albo zostaw to i znikaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
Jeszcze pamietam komentarze typu że ta walka jest za wsześniej dla RUA że nie da rady i jak powiedział Anderson Silva że SHOGUN nie zasłużył na Lyoto. a tu prosze. pa żandej nie słusznie sędziowanej walce nie bede czuł takiego niedosytu jak po tej. W tej walce Machida został rozbrojony i latał tak bezbronnie. A kondycja SHO hmmm piękna sprawa i ciosy Machidy nie robiły na nim żadnego wrażenia. Już mówiłem żę Rua walczył z Machidą i jego nazwiskiem i było dwóch na jednego )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464


Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Machida w wywiadzie twierdził ostatnio że był lepszy od Shoguna. Po obejrzeniu walki stwierdził że wygrał aż 4 pierwsze rundy walki.

"I had the opportunity to see the fight again and I thought I won four rounds and Shogun took the last one. Some people say he won the fourth and fifth round, but for sure I won at least the first three rounds."

Chyba straciłem do niego sympatię. Będę trzymać kciuki za Shoguna przy kolejnej ich walce.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Wałki w ufc byly sa i beda, rozczarowalem sie lamerstwem Lyoto, liczylem na niego, szacun dla Shoguna a Machida po tym co powiedzial jest dla mnie frajerem i mam nadzieje ,ze nałapie sęków w kolejnej walce tak ,zeby sie to KO zakonczylo a nie decyzja.KO chyba nie zwalyja :D. Shogun jak chce to potrafi w moich oczach po tej walce zyskal sporo. To nie jest ten zawodnik, ktory walczyl z Colemanem. P;S Belforta zwałowali w walce z Ortizem i nie wiem czy nie arone z wandem (nie jestem pewny)
A co powiecie o Fedor vs Arona ( kontrowersyjna tez byla walka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No mnie w****ia moczopij 3 sprawami :
1. od zawsze wkurza mnie brakiem swojego zdania, tylko pitoli ciagle jak jakis piesek: no jak szef bedzie chcial tak bedzie, szef zdecyduje on wie co ma robic no i ostatnio: zawalcze jak UFC BEDZIE TEGO chciec
2. pieprzeniem, ze wygrywa dzieki Machida Karate. Ma czarny pas w bjj, sumo tez cwiczyl, co napewno jego zapasy wzmocnilo no i ma b.dobry refleks + szybosc o czym Anderson ostatnio mowil podkreslajac, ze to nie karate tyko wyjatkowosc Machidy wplywaja na uskutecznianie jego stylu. A on znowu zaweza MMA do jakis konfrontacji sztuk walki.
3. No i braku klasy w przypadku porazki. Opuszczona glowa w czasie werdyktu, podnoszenie rak w gescie zwyciestwa na wyrazna wskazowke gosci z naroznika i teraz upieraniu sie, ze wygral wbrew temu co wszyscy w kolo mowia. Jakby gosc mial jaja i klase to by powiedzial: no faktycznie dostalem wklepe, Shogun jest niezly, szczesliwie udalo mi sie obronic tytul bo sedziowie akurat na moja korzysc punktowali, ale nastepnym razem obiecuje, ze sie lepiej przygotuje i bede walczyl, bo zeby byc prawdziwytm mistrzem trzeba obronic tytul, ale w dobrym stylu.
I wtedy by byl gosc.
EOT

Astutus

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 104 - Wrzućcie walki bez podawania wyników

Następny temat

Overeem vs. DVD %-)

WHEY premium