SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 104 - dyskusja po...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Wszystko już powiedziane zostało,więc nie wyleję swojego żalu w tym poście ,ale powiem że ostatnio zostałem zaskoczony negatywnie CC a teraz bardzo pozytywnie SHO.To co pokazał z Colemanem dziadzią,dawało do myślenia,że kolejny weteran prajdu po zmianie organizacji da dupy bo zmiana bo to bo tamto,a tu takie miłe zaskoczenie.Mimo że przegrał(co było szokiem) to bardziej byłem w szoku z tego co pokazał.Od początku byłem za nim,ale głównie sercem i nie miałem naprawdę pewności jak to się skończy.Bravo SHO

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
ja *******e parodia ... ****a machida*****a pokazał w tej walce ;o
decyzja - smiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Będzie re-match Shogun - Machida
Wcześniej może Shogun - Evans i akurat
shogun oszukany w****ia mnie ta reguła z boksu,że mistrza trzeba pokonać wyraźnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
SHOGUN bedzie miestrzem!!! już własciwie jest dla wielu którzy tą walke oglądali. Chłopak ma niesamowity potencjał i jest bardzo mądrym zawodnikiem, świetnie wybadał machide... a shoguna low kicki hm po prostu miodzio, widać było tą siłe przebicia, ma pety w tych nóżkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3908
ciekawe jak sie czuje Machida który wie że Shogun jest lepszy od niego?
no dla mnie byloby wstyd zabrac pas po małym laniu. ale nic to. co sie odwlecze to nie uciecze. a ja myślałem że machida najlepiej wymiata nogami w swojej kategorii. a shogun jest lepszy w każdym wymiarze(nogi, ręce, prawdopodobnie parter)
A Velasquez jest strasznie silny! rzucał nim jak szmatą. no i chyba poprawił GnP bo z Kongo tak mocno nie bił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3443
Zawodnicy MMA o walce Shoguna



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
A jak ja dam avatar na forum machidy, to bede machida?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Właśnie chciałem napisać, że Shoguna okradziono. Ale w tym topiku już wszystko zostało powiedziane.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Oglądnijcie sobie końcówkę jak lada chwila ma być ogłoszenie wyniku.. żal Machida ma spuszczony łeb - wygląda to jakby był przekonany, że przegrał natomiast Shogunowi oczy się święcą ze szczęścia a tu ****a takie zaskoczenie... ***ać sędziów i Machide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Jestem tylko teraz ciekawy jak będzie wyglądać ranking po walce Lyoto-Maurycy... bo przecież karateka nie popisał się... ale zwycięzców się nie sądzi... Dla mnie to Rua jest no 1.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 104 - Wrzućcie walki bez podawania wyników

Następny temat

Overeem vs. DVD %-)

WHEY premium