SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożona przeze mnie po raz pierwszy dieta!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
sos do ryżu rób samodzielnie poszukaj w kuchni sfd jest dużo ;] ja zawsze jadam już od ponad miesiąca sos: jogurt naturalny + 2 ząbki czosnku ;] wymiata ;] Danio out bo przetworzony strasznie i dodatki różne niewiadomego pochodzenia ;] a zastąpić można zmiksowanym twarogiem + owoce ;]

Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-01-02 19:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
Ja wiem, ze najlepiej wszystko robić samemu, nawet chleb upiec, ale ja nie mam tyle czasu, nie wiem postaram sie ten majonez zrobić sameu oraz może puźniej te danio ale z sosem do ryzu to se nie poradze raczej chyba ze jak juz będe wczuty,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
zamiast tego danio możesz dać np. serek wiejski+dodatki czy mięso+makaron+dodatki lub jajka+dodatki
Jak nadal byś nie wiedział co włączyć w dietę to wróć siędo mojego 1.posta i tam link do "podstaw układania"

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 464
Tak, czytałem te tematy podane przez Ciebie w odpowiedzi na 1-szej stronie. Jest tam fajnie to wszystko napisane, ale u mnie niestety w pełni będzie miało zastosowania z powodu mojej pracy. Jak pisałem mam tylko 1 przerwę 30 min. i wolałbym w tym czasie jeść coś naprawdę pożywnego min 1000 kcal. A co do przygotowania posiłków to nie mam zbytnio na to czasu, wiadomo praca, trening, o 17 najwcześniej w internacie. Umyć się, znowu coś przygotowac do jedzenia i zjeść. Czasami do sklepu pojehać i po czasie Bum 22. A na 6 do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
to nie jest trudne-zamiast danio możesz jako w miarę szybką opcję dorzucić do tych owsianych twaróg+jogurt naturalny+owoc+migdały/orzechy czego w sumie za długo nie będziesz musiał przygotowywać

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Dieta redukcyjna z Lipo 6 Black

WHEY premium