SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typowe? Na mase.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Dziekuje, postaram sie przysiasc i ulozyc jakas diete. Moge liczyc wtedy na jej sprawdzenie, jak rozumiem. Skoro strata kasy, to po co one sa? Czy mam zmienic dzial z zapytaniem o to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
posciel
Chwalić gainerem? A co to za chwalenie się ?
Chwalić to ja bym się mógł Porshe Carrerą GT gdybym miał.

Poważnie pytam i oczekuje poważnej odpowiedzi. Skoro się nie znam na dietach to nie będę sobie układał bo na nic moja robota. Taka jest główna dewiza życia, że jeśli się nie jest malarzem, to się nie maluje, tylko idzie do malarza i prosi o to, czym się zajmuje. Stąd tutaj napisałem. Póki co nic konstruktywnego się nie dowiedziałem :)


Czyli nie ma nic za darmo. Twoim tokiem rozumowania, wnioskujemy (a tak przecież jest): Nie potrafisz malować, to nie malujesz. Idziesz do malarza, bo on to potrafi robić, ALE to kosztuje. Tak samo tutaj. Za friko nie ma nic. Są odpowiedni użytkownicy tego forum, którzy prowadzą ludzi za odpowiednią kasę. Z mega efektami.

Jeżeli nie chcesz nic dać od siebie, nie oczekuj tego od kogoś innego. To powinno być Twoje motto oraz dewiza życiowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Po prostu: Węglowodany:4g na kilo masy ciała, białka 2,5g, tłuszcze 1,5g. Posiłków szukaj w dziale kuchnia. Gainer jest po to żeby pić po treningu. Ty nie trenujesz, więc nie potrzebujesz. Cała filozofia.

hardgainerus maximus!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na spalenie tłuszczu z brzucha...

Następny temat

MASA-POMOC

WHEY premium