SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typowe? Na mase.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Witam. Pragne przytyc kilka kilogramow, najlepiej z 10. Efekty nie maja byc raptowne, to znaczy nie chce przywalic sobie kilosow w miesiac... Mam 19 lat, 190cm i waze 68 kg. Chcialbym dobijac w granice 80 kg. Nie cwicze na silowni poniewaz zostalo mi to zabronione przez lekarzy po przejsciu wielu badan i problemow zdrowotnych. Jestem w stanie duzo zjesc, a zamiast jesc regularnych 3 posilki, preferuje zjesc sobie czesto a mniej, czyli ok 6 posilkow.

Czego oczekuje od ekspertow z sfd.pl ?

Otoz, nie zadnej motywacji, poniewaz takowa juz mam. Determinacje rowniez. Potrzebuje porady w sprawie tego, jaki specyfik powinienem uzywac (gainer, czy co innego) oraz konkretnie o polecenie wartych uwagi. Prosilbym tez o podanie na czym glownie skupiac ma sie moja dieta, i co powinienem jesc "aby rosnac", czyli wprost: jestem studentem, nie mam czasu na przygotowywanie sobie wysublimowanych posilkow, myslalem cos w stylu jajka, twarog i inne. Taka prosta dieta jak mozna prosic :)

Z wyliczen bez treningow (bo takowych oczywiscie brak) moje TDEE wynosi 2900. Moj typ budowy: ektomorficzny

W mysl cytatu
x
A układając dietę, nie znając takich prostych informacji, wiedziałbyś czy mięso które byś sobie wrzucił/a może wrzuciłeś już do diety smażyć czy gotować? Większość nie wie i to jest bardzo dużym błędem bo by coś skonstruować trzeba mieć wiedzę.
Nie zabieram sie za cos, czego nie potrafie. Licze na wasza pomoc. 5!


Zmieniony przez - posciel w dniu 2011-10-31 01:04:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Po prostu: Węglowodany:4g na kilo masy ciała, białka 2,5g, tłuszcze 1,5g. Posiłków szukaj w dziale kuchnia. Gainer jest po to żeby pić po treningu. Ty nie trenujesz, więc nie potrzebujesz. Cała filozofia.

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Skoro nie trenujesz to nie ma co szaleć z węglami. Kalorie ustaw niewiele powyżej zapotrzebowania. Jedz 6 posiłków dziennie i uzyskasz cel. Przeczytaj 10 wskazówek.

powodzenia/

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Jakas pomoc odnosnie gainera, czy innych pomocy? Prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1768
Po co ci gainer jak nie cwiczysz??Jedz wiecej ryzu itp i bedzie ok

Pomogłem? wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a
Chodź życie ciąży a psychika siada nie poddam sie to moja zasada!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wystarczy zwiększyć podaż kcal nie koniecznie z ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Chodzi mi o to ze nie zawsze mam czas gotowac sobie wyrafinowane posilki. Dlatego prosilbym o polecenie jakiegos.

Dzisiaj na sniadanei zrobilem sobie jajecznice z 5 jaj, 2 plastrow szynki oraz zoltego sera. Do tego salatka warzywna i herbata z miodem. To w ogole w dobra strone sniadanie?

Zmieniony przez - posciel w dniu 2011-10-31 12:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
propozycje posiłków masz w dziale kuchnia tam jest cały dział kolego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
No tak, nadal 0 pomocy co do gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po pierwsze to dział odzywianie
po dwa nie masz diety
po 3 jak bardzo chcesz się chwailić że pijasz gainera kup jakiegoś wszytsko jedno może być gain bolic masa pójdzie od razu w kosmicznym tempie pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37
Chwalić gainerem? A co to za chwalenie się ?
Chwalić to ja bym się mógł Porshe Carrerą GT gdybym miał.

Poważnie pytam i oczekuje poważnej odpowiedzi. Skoro się nie znam na dietach to nie będę sobie układał bo na nic moja robota. Taka jest główna dewiza życia, że jeśli się nie jest malarzem, to się nie maluje, tylko idzie do malarza i prosi o to, czym się zajmuje. Stąd tutaj napisałem. Póki co nic konstruktywnego się nie dowiedziałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
i nic się nie dowiesz co najwyżej po kolejnych zaptaniach będzie ban. Gainer uzupełnia dietę Ty jej nie masz jeśli chcesz stosować miedzy posiłkami proffi mass lub up your mass jednakże bedzie to i tak starata kasy. Dlaczego dowiesz się. Wiecej nie zamierzam tłumaczyć bo temat dawno powienien polecieć

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na spalenie tłuszczu z brzucha...

Następny temat

MASA-POMOC

WHEY premium