SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja decyzja o siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
Mam nadzieję, że nie ma takiego tematu, nie chciałbym powtarzać
w razie czego śmiało usuwać

Jakie były Wasze momenty podjęcia tej ważnej decyzji ? Kiedy to zaczęliście ćwiczyć na siłowni nie jako sezonowcy ale jako zapaleni amatorzy dążący do czegoś ? Czy był jakiś przełomowy moment, w którym powiedzieliście "będę ćwiczył i chvj" ?
Rozpoczynając powiem, że w moim przypadku to było po pierwszej wizycie na siłowni z ojcem w wieku 15lat

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Tak jak poprzednik :D z tymi laskami tylko one twierdza w wiekszosci że pakerzy im sie nie podobają ale każda by chciała miec przy sobie wysportowanego faceta i jak ktoś chce zaprzeczyć to prosty przykład:
Najwięcej samic zawsze jest wokół najsilniejszego samca i tego w przyrodzie nic nie zmieni

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Ja sobie powiedziałem że muszę być najsilniejszy z całej wsi i hui

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17031
A ja miałem postanowienie noworoczne 2008 :D
Na poczatku w domowych warunkach , ze sztangą z osi od wozu, butelkami z wodą i sandbagiem . Od maja ze sprzetem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Mój tata miał siłownie gdy ja miałem ok 12 lat i od tego momentu zapragnąłem być wielki jak mój tata (193 cm wzrostu 100 kg wagi) ,ale bardzo jestem mu wdzięczny że mi odradził w tak młodym wieku, powiedział że mogę przyjść za 4 lata. W tym czasie ćwiczyłem pompki, brzuszki drążek itp. ćwiczę już od roku i nie zamierzam przestawać.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2027
spojrzałem 4 miechu temu w lustro i pomyslalem "****a, co ty reprezentujesz? chvja.." i powoli ogarniam

Zmieniony przez - p r z e m w dniu 2008-05-31 23:38:23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Postanowiłem że od września '06 będe trenował, część sprzętu miałem już po ojcu i tak jakoś ruszyło.

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Ja od zawsze chciałem miec dobrze wyzezbione ciało.., ale jakos brakowalo mi motywacji.. Kiedys chciałem poprawic ciosy, wiec kupilem sobie worek treningowy. Pózniej szukalem na necie jak poprawic siłe ciosu.. i chyba tak trafilem na SFD. Znalazłem to czego szukalem i wiele innych zeczy, na rozbudowe ciała. Kupilem sobie pierwsze hanteli i zaczolem cwiczyc bardzo mi sie spodobało, zaczolem widziec efekty i za hooja niezamierzam przestac cwiczyc.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12137
A ja zacząłem bo kumpel zrobił sobie siełke i zaczą cwiczyć, powoli zrobiłem u siebie i jakos to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nudzilo sie w wakacje kumplowi, to zrobił sobie siłownie, a że mi tez się nudziło to sobie u niego machałem ...

jak miałem 15 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo mialem zajawke bycia chuliganem, mialem wtedy 16 lat tak zaczela sie przygoda z silownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
W moim przypadku było tak że obowiązkowo na pierwszym roku studiów trzeba było odbyć zajęcia z Wf-u. W pierwszym semestrze załapałem się na ping ponga natomiast w drugim zapisałem się na bodybuilding. Potem oczywiście tak mi się to spodobało że odgrzebałem z szafy zakurzonego hantla, poćwiczyłem przez wakacje. Następnie po wakacjach kupiłem karnet na siłownie i tam już zostałem na dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gyf prosty i łamany

Następny temat

Pompki zaawansowane

WHEY premium