SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg wiejski

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
Witam
Czy ktoś sie orientuje jakie i ile składników odrzywczych ma serek twarogowy typowo robiony na wsi przez nasze babcie? Robie cykl redukcyjny uciołem prawie że całkowicie ww i troche by mi pomogło jakby można było go szamać.
Ser nie jest podstawą mojej diety. Pochłaniam dziennie 4 wysokobiałkowe posiłki i 3 razy dziennie białko. i właśnie brakuje mi tego 5 posiłku. z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Dieta wazna jest calosciowa a nie tylko bialko. Co do twarogu to nie mam pojecia jakie ma wartosci ale mysle ze jest tlusty

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Każdy Ci sypnie gramaturą twarogu kupnego z tabeli, ale z tym robionym przez babcię ? Może warto byłoby zapytac babcię ... Cholera wie ile w czymś takim może byc tłuszczu, zapytaj a najlepiej przyjrzyj się specyfice robienia czegoś takiego albo jeśli nikt Cię nie oświeci oddaj próbkę do instytutu , aby oznaczyli składniki choc to może trochę kosztowac, ale może się opłaci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
mniejsza z tłuszczem chodzi mi o ww. z tego co babcia mówi to mocno wyciska żeby tłuszczu było mniej.
mam pojęcie na temat odżywiania na tyle ile potrzebuje a zawodowcem nie jestem. mam skłonności to przybierania tłuszczyku a mój organizm nie toleruje tłusych potraw. chodzi mi tylko o to czy taki wiejski ser to nie jest mleko skondensowane na kształt cegły bo chodzi mi żeby ww nie było za wiele. chce sie upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
no chyba wlasnie to jest cos takiego

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
czyli nikt sie nie orientuje mniej więcej czy są jakieś ww w takim serze czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
sorry

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
na 49,8% są to ilości

białko 17,9876gram
tłuszcz 4,5689grama
węgle 4,1098grama

ale mówie jestem pewien na 49,8% więc głowy nie dam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wegle i białko tylesamo co w tabeli ser twarogowy tłusty

tylko tłuszczu ma wiecej od 10 do nawet 17

a to zależy od krowy ale ja jak jadłem tkai przyjołem 12g tłuszczu a jak było więcej czy mniej to walić to te pare kalori
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 268 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7605
sogi za 2 ostatnie odpowiedzi. dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
gdzies widzialem ze taki wiejsi ma okol 15% tluszczu nawet a weglel beda w tych granicach co taki z tabeli tlusty,
to ze ser jest wycisniety dobze to praktycnzie nie zmniejsza zawartosci tluszczu tylko serwatka sie odcedza w ktorej jest z tego co pamieta ale nie jestem pewenen chyba tylko 1%bialka a teszta to woda i troche skadnikow mineralnych tak wiec nie ma sencu robic cebly z sera poprzez odciskanie serwatki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rewelacyjny koktajl domowej roboty !!!

Następny temat

węglowodany po treningu

WHEY premium