SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg - kto się do tego odniesie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
z serów jadam tylko żółty - nie ma laktozy i sporo wapnia

twaróg jak dla mnie przereklamowany, choć kazeina wcale nie taka zła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktos sobie moze uznawac i nie uznawac skorupek. fakt faktem pokarmem nie sa.
i w sumie mozna je traktowac tylko jako zrodlo wapnia, i nic wiecej, w przeciwienstwie do mleka serow itp.

a niektorzy zapominaja ze laktoza jest grozna tylko dla osob z nietolerancja. nieduze dawki laktozy nie sa grozne dla sylwetki. no ale pewnie, tu sa sami zawodowcy przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
ja nie toleruje laktozy i dlatego własnie jem twarogi. Bo to jedyny ser który mogę jadać a z tego co mi wiadomo to twarogi posiadają śladowe ilości laktozy. Ktoś coś jeszcze napisze :>

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2010-07-10 17:01:04

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Jeżeli masz jakies wątpliwości, odnośnie twarogu, to zmieszaj go sobie z jednym jajkiem na twardo, powinno pomóc na profil aminokwasowy. Co do skorupek, to również je stosuje juz od dawna, posiadają węglan wapnia, który jest wchłaniany w 90%. Skład skorupki jest podobny do składu naszych zębów i kości. A po za tym, posiadą wszystkie niezbędna mikroelementy, nawet te śladowe. Dlatego polecam, oczywiście wyparzone, bez błonek i zmielone.

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Jak bez blonek je zbierasz?
Bo ja biore skorupki po jajkach na twardo lub miekko i sa blony tam
Na 1g skorupek przypada okolo 380mg wapnia genialne zrodlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Najpierw je parze, potem sciągam błonki, nastepnie miele

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 252
Bez błonek, dłużej możesz je przechowywać. Jak mozna edytowac wiadomość ?

Zacznij w końcu tracić kg, jednocz. popraw. swoje zdrowie - link w prof. do darmowego kursu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Notesik taki jest nad tekstem
Ale skad bierzesz te skorupki z gotowanych jaj?
Ile mozna przechowywac te z blonami?
I jak te blonki sciagasz?

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-07-10 19:45:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Nigdy nie próbowałem skorupek :D
Z błoną czy bez to i tak się zmieli, przynajmniej u mnie w maszynce do kawy
Z czym to jecie? Rozrabiacie czy na surowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Wsyp do owsianych rano. Smaku to nie zmieni a bedzie jakbys jadl chrupki
PS jak te blony sciagac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie masy.

Następny temat

Hormony

WHEY premium