SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tusipect

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propunuję wypicie kilku łyczków przed treningiem.
Męczył mnie ostatnie kaszel, więc kupiłem sobie ten właśnie syrop. Po treningu, zawsze byłem tak zmarnowany, że tylko nadawałem się do spania. Po tym syropie nie dość, że nie byłem zmęczony to miałem jeszcze siły na następny trening. Dodatkowym plusem jest to, że nie miałem szybszej akcji serca jak to np. jest po kawie czy clenie.
Polecam.

pozdrowienia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
To nie wiedziales, ze tussipect zawiera w sobie efedryne?

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W opisie składu na etykiecie nie było nic o efedrynie. Ale dzięki za info.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Jak to nie było ,pierwsza informacja jaka rzuca się w oczy na nalepce to skład chemiczny(może dlatego ,że to mnie najbardziej interesuje).Ale jeśli chodzi o tussipect ,to w tym celu lepsze są tabletki -nie podrażniają przełyku.

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawiera zawiera efedryne! Ja znam go tylko z tej strony, ze paru zaprzyjaznionych Teddy Boys'ow pija zawsze buteleczke na glowe przed jakimis dymami... nigdy nie pilem osobiscie, ale chlopaki mowia, ze git, dobry kopniak - jakbys scieche koksu ******lnal...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mowicie, ze jakie dawki bierzecie przed treningiem? Bo ja wiem ile brac, zeby sie dobrze bawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie wystarczyło jak wypiłem 2 łyczki (w sumie ok. 1/3 buteleczki).

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Nie wiem od której zacząć -od największej czy od najmniejszej.Dobra podam przedział :
2-8tabl. (30-120mg Efedryny).Ale zaznaczam ,tych końcowych wyników nie radze stosowac (u kogoś może serce nie wytrzymać).
Najlepiej 3-4 tabl. -w zupełnosci wystarczy.

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak bralem to 2 tabletki i do tego kawa..

ale mysle ze mozna spokojnie (o ile ktos ma zdrowe serce) brac duzo wiecej... na hyperrealu (www.hyperreal.pl - hehe zareklamowalem tam netrition.pl) chlopak zarzucil 20 i nic mu nie bylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos moze napisac jak nazywaja sie te tabletki(na recepte czy bez).Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok,juz wiem, chodzi o Tussipect w tabl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Melatonina - wasze uwagi

Następny temat

Kreatyna - ważne pytania...

Wiecej