SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuńczyk - danie w 5min :) (LC)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2306
W mojej wersji wychodzi taka gęsta jajecznica z dodatkami. Solidnie gęsta, ale jajecznica

Ale omlet przy odrobinie wysiłku tez da się zrobić. Tyle że wtedy więcej jaj (3-4) i nie mieszać, smażyć jak omlet po prostu.
Potrwa z 10-15 min, ale będzie ok (próbowałam )

-...
-Nie zabiję cię...
-Wiem... Pytam, czy będziesz próbował...
-...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super


ale dopiero jutro wytestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
to danie z pierwszego postu może smaczne jest,
ale na pewno nie zdrowe jakoś specjalnie,
tune można zjeść dużo zdrowiej nie smażąc niczego a dodając zdrowej oliwy z oliwej jednocześnie uzupełniając pewną część tłuszczy,

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
zgadza się. Ja osobiście przygotowuję tuńczyka (bez oleju/w wodzie) jako składnik sałatki na zimno z makaronem torchietti. do tego pomidorek, ogórek świeży... Taki posiłek może być spożywany między posiłkami głównymi. Jest bardzo odżywczy. Z faktu iż należy do dań zimnych, można bez problemu przechowywać w lodówce przez okolo 2-3 dni. Polecam szczególnie latem - pyycha!

Pozdrawiam

Nie mam żadnych szczególnych uzdolnień. Cechuje mnie tylko niepohamowana ciekawość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 156
Witam , a jeść to jako jakie danie : śniadnie , obiad , kolacja , kiedy najlepiej? Jestem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3427
wedle uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
dzis własnie zrobiłem i... Było za***iste

Wzor wziąłem od ciebie ale troche inne skłądniki i sos.
Ogolnie wy***ane nigdy bym nie sądził ze tuńczyk moze byc tak za***iscie smaczyny.
Zawsze to na kanapke i na siłe bo białka duzo a teraz to bede go jadł z miłą chęcią"

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1794
SOG leci szybkie danie xD

"mame oszukasz, tate oszukasz ale sztangi nie oszukasz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1742
Pyszne, dzisiaj robiłem... :D SOG za przepis...

"Aby się wznieść ,trzeba najpierw uklęknąć" Jan Paweł II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176
lepiej smakuje niz wygląda :) dodałem od siebie sporo pieprzu i bardzo smaczne :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shoarma z kurczakiem i ryżem

Następny temat

Piersi low carb by Malinowa [KURCZAK]

WHEY premium