SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujesz?! Wypaczenie, czy norma?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Te dresiki przy pannach, to dlatego, ze po prostu wspolne towarzystwo. Daj takiego dresa napakuj i zobaczysz dopiero.

Po za tym.. nigdy nie widzialem koksa na plazy ze slaba panna.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
heheh dokładnie :D a szyby w samochodach poszerzają w chuuj heheh i zawsze oko cieszy

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Ktoś napisał, że laski nie patrzą. Rezultaty zobaczą, a co do w*******u, to wiadomo, ale jak beda mieli do wybrania goscia nabitego i chudszego, chyba wola tego drugiego.


Wlasnie panna wybrala jakiegoś suchara co ma 23 w lapie i wazy 50 kg ale coz poradzic nie wszystkie wola koksów ;( pi**le to ide na silownie co do objawów ja mam wszystkie prócz tej futryny

Zmieniony przez - Colin93 w dniu 2009-05-16 22:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
czemon a już myślałem, że taką łape mam...

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
te szyby w autach poszerzaja, ale czasem jak staniesz na wprost to wyplaszczaja klate i wtedy sie w****iam i od razu staje profilem

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1141
Panowie do wszystkiego trzeba mieć dystans i cieszyć się życiem . Jeżeli nie jest się wyczynowym sportowcem podporządkowywanie życia treningowi nie ma sensu . Takie jest moje subiektywne zdanie np : Mało który zawodowy sportowiec po zakończeniu kariery trenuje intensywnie - po prostu ma już dość podporządkowywaniu życia treningowi ba to trening należałoby podporządkować życiu - ja niedawno zacząłem wierzyć w ideologię holistyczną aby po prostu jak najdłużej być sprawnym , czuć się dobrze jak i wyglądać . Ćwiczę 3-4 dni w tygodniu rano biegając a wieczorkiem albo pójdę jak mogę na siłkę albo w domciu po prostu ćwiczę i jestem zadowolony czując się w dobrej formie - wyniki już nie odgrywają dla mnie takiego znaczenia co kiedyś gdy byłem zapalonym graczem w kosza który robił wszystko by być lepszy od kilkunastu chłopaków z boiska , forsując się nadmiernie i niszczą zdrowie a nie dostając za to złamanego grosza który jak w przypadku zawodowców zapewniłby dobrą opiekę lekarską - tak więc kończąc mój przydługi wywód Dbajmy o formę ale nie zapominajmy cieszyć się pełnią życia . :)

Zdrowie cenniejsze od całego złota świata , wie to każdy kto je stracił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
chłopie nie wiem,
poczytaj może książki, albo coś wydymaj,
a nie głupotami się zajmujesz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
oby dwie rzeczy robiłem;)

I nie wmawiaj mi, ze nie masz takich jazd..

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie,
bo mam wy***ane,
a czytając to nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
rob co chcesz..

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

filologia angielska

Następny temat

Wasz sposób na diete

WHEY premium