SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujesz?! Wypaczenie, czy norma?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10073

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Zgadza się, co do tych posiłków. Jesli przez troche wiecej niz 3 godziny nie jem, to juz mam wrazenie, ze drastycznie sie zmneijszam

Co do tego przeziębienia i zatrucia, też.. człowiek nie denerwuje sie, ze nie moze wyjsc z domu itp., tylko, ze maleje.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
heh głównie te posiłki :D chociaz te lustra hmm ... nie ma co owijać w bawełnę 100% mnie :d ale coś robić trzeba

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5359
Witam,ja mam podobnie jak ktoś każe mi coś zrobic to zaraz myśle na ile to wpłynie na następny trening,o chorobach nawet nie wspominam najgorzej jest z bicepsem bo ciągle mało,teraz sobie ustaliłem że jak będzie 45cm to już będzie coś widac chyba ale myśle że trzeba umiec sie czasem wyluzowac no i nie przesadzac za mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to juz chyba nie pierwszy temat tego autora z glebokimi rozkminami nad sensem zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Temat dobry, ale to wszystko wynika z tego jak ktoś się bardzo poświęca( posiłki co 3godz, jedzenie praktycznie tego samego w kółko, nie mała kasa wydawana na suple, ciężki trening siłowy na który trzeba przyjść z odpowiednią motywacją.

Ogólnie sporo wyrzeczeń i pracy w którą to wkładamy musi powodować takie zachowania, wiem może to trochę pedantyczne, ale podchodzimy do wyglądu sylwetki bardziej poważnie niż ludzie nie mający styczności z siłownią.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Witam w waszym klubie.
U mnie to samo jak wyżej wszyscy pisali.
Rośniesz , a myślisz że się zmniejszasz . Prze***ane
Od czasu do czasu jak sobie nie daj boże 1 piwo wypiję to na 2 dzień juz z miarką latam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli przez troche wiecej niz 3 godziny nie jem, to juz mam wrazenie, ze drastycznie sie zmneijszam

to mam identycznie tak samo z lutrami.. ale na szczęście nie sprawdzam czy się mieszczę w futryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
mam wszystkie objawy
kurde ostatnio na kazdego patrze jakie ma plecy, kaptury itd :-/ nie wiedzialem ze cos takiego jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zaczynałem miałem 30 centów
teraz mam 44 i łapa wydaje mi się taka sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Nie ma to jak patrzec na swoje odbicie (biceps) w szybach samochodów przecodzac obok czasem zdazy sie dyskretna napinka

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

filologia angielska

Następny temat

Wasz sposób na diete

WHEY premium