SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenowanie nóg

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Czy przysiady zwiększą siłę kopania? (Oczywiście z poprawna technika kopania bo ja szlifuje cały czas)
Czy będę mógł zrobić szpagat jeśli rozciągam sie i trenuje nogi?

Jakie ćwiczenia robić żeby bezproblemowo trzymać tak noge?
obrazek :

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45896
1.co do siły to technika,wielokrotne ćwiczenie kopnięcia,ćwiczenia dynamiczne,przysiady w jakimś stopniu coś tam pewnie dają
2.co do szpagatu to niekoniecznie niektórzy już tak mają,że kopię high-kicki bardzo wysoko i robią inne wygibasy a i tak szpagatu nie zrobią
3.przede wszystkim technika,żeby tak utrzymać nogę a nie tylko tak kopnąć to lata ćwiczeń,ćwiczenie tego kopnięcia tysiące razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Dziwne ja spełniam prawie wszystkie warunki, które wymieniłeś i nadal nie mogę tak utrzymać nogi :]

Gdzieś czytałem, że to jest w ogóle nie przydatne. Żeby dojść do czegoś takiego to trzeba w seriach powoli podnosić nogę do góry z lekkim zatrzymaniem (najlepiej przy drabinkach). Z czasem można dorzucić lekkie ciężarki (nadal powoli podnosić nogę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
ok mozna zamknac rozwialiscie moje watpliwosci

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Przejrzyj to, koleś ma kilka fajnych patentów, żeby dojść do czegoś takiego. Rzecz jasna nie wszystkie się nadają. Poszukaj sobie wszystkich filmików z udziałem tego pana :)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Mam jego wszystkie filmy na dysku + książke bruce lee po PL ćwiczyłem jego planem na gibkość godzine wczoraj a cały film o gibkości ma 2godz. ale bez napisów pl :/

Chciałbym dojść do takiego poziomu i dużo poświęcam czasu na rozciąganie się.

Zmieniony przez - souljah21 w dniu 2013-01-08 15:58:19

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Nie wiem czy napisy są potrzebne :) Obraz ma tysiąc słów ;) Dobre też są gumy. Mocujesz jedną do drugiej i podnosisz gierę w górę. Generalnie chodzi o to żeby wzmocnić mięsień krawiecki i napinacza. Mięśnie brzucha też są bardzo ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Te gumy patrzyłem po 45 zł za 3 z róznym napięciem i prawdopodobnie je kupie. Chciałbym jeszcze zrobić w suficie taki haczyk i powieśić na nią line i podłączyć ją do nogi i robić technike kopnięc i rozciągać sie na tym ;d

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Z rozciąganiem nie trzeba wydziwiać. Wystarczą standardowe metody i SOLIDNA rozgrzewka :) Podziałało nawet dla takiego "starego" pryka jak ja :)

Przy niektórych formach rozciągania trzeba wręcz uważać bo szkodzą np. siad płotkarski.

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-01-08 16:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
ja robie technicznie to wszystko i rozgrzewka podstawa bo bez rozgrzewki nie ma jak sie rozciągać ;d

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Skubany... szybko odpisujesz, nie nadążam z poprawieniem tekstu :P

Rozgrzewka u Mnie trwa minimum 15 minut (czasem nawet ponad 20)
Nie zauważyłem, żeby siady jakoś znacząco mi poprawiły siłę kopnięć (no chyba że trochę lowy). Baa w niektórych przypadkach straciłem dynamikę i siła spadła :P W moim przypadku pomagały setki midle kicków i low kicków na tarcze z max siłą. Siady może i pomogą przy niższych kopnięciach ale czym wyżej tym trudniej :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aparat na zeby

Następny temat

Co o tym myślicie ?

WHEY premium