SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aparat na zeby

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam, dzisiaj zalozyli mi aparat na zeby dolne i gorne, a od nastepnego tygodnia zaczynam sparinigi. Wiec moje pytanie kupic podwojna szczeke taka specjalna czy normalna szczeke dwie sztuki i dac na gore i dol?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
najlepiej jakbyś pogadał ze swoim lekarzem.możliwe,że będziesz musiał specjalną szczękę na zamówienie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1644
https://www.sfd.pl/Aparat_ortodentyczny_a_boks.-t906914.html

EDIT: zapomniałem znów że enterem potwierdza się wstawienie posta. Cóż, w tym temacie wypowiedziałem się odnośnie aparatu. Przeczytaj posty zawarte w linku, a jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiem.

Zmieniony przez - Piotrek725 w dniu 2013-01-08 13:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Geng pytalem sie dentystki to mowila ze zwykle te szczeki co sie w wodzie nagrzewa i robi. A jak z trenerem rozmawialem to dal mi taka specjalna ulotke gdzie jest gosciu co robi szczeke specjalnie na zamowienie i dopasowuje do twojej szczeki, tylko problem z tym jest taki ze ten co sie dopasowuje to po paru miesiacach jak mi sie zmieni uzebienie to juz chyba nie bedzie tak dobrze pasowal? Dobrze mysle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1644
Wrzucam moją wypowiedź która pojawiła się w temacie do którego link otrzymałeś

"EDIT: Myślałem że enterem robi się odstęp :D. No nie ważne. Musisz pamiętać aby regularnie wymieniać szczęki na nowe lub formować je ponownie (co 2-3 miesiące). Dlaczego? A dlatego ponieważ twoje uzębienie będzie się przesuwać (mi szybko zęby zmieniają miejsce). Mi po półtorej roku trenowania w szczękach które uformowałem świeżo po założeniu aparatu trudno łapało się oddech :D. Po zakupie nowych szczęk i uformowaniu ich zauważyłem ogromną różnicę w kształcie ochraniaczy (co spowodowane było dużym przesunięciem zębów). "

Zmieniony przez - Piotrek725 w dniu 2013-01-08 13:53:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Czytalem, ale wlasnie trener np. mi polecal jak mam aparat zebym zrobil ta na zamowienie ze najlepiej bedzie pasowac. A ty jak masz teraz jedna czy dwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1644
Ja mam dwie zwykłe szczęki pojedyńcze Everlasta. Cóż, ortodonta mówił mi o szczękach robionych na zamówienie jednak ich cena była zaporowa. U mnie przesunięcie zębów (łuk zębów, czy jak to tam się nazywa, zmienił kształt z litery U na literę C, mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi) było znaczne w przeciągu ~półtora roku. Moim zdaniem nie opłaca Ci się kupować szczęki robionej na zamówienie jeśli nie będziesz mógł jej sam formować (chyba że nie szkoda ci kasy na wymianę). Co 2-3 miesiące powinieneś zwykłą szczękę formować na nowo lub kupić drugą jeśli nosisz aparat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
A dwie pojedyncze szczeki roznia sie czyms od tych podwojnych ochraniaczy? Jak ci sie oddycha itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
w podwójnej gorzej się oddycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1644
Mi mówił trener iż w podwójnej oddycha się ciężej i żebym kupił sobie dwie pojedyńcze. Do dwóch pojedyńczych można się przyzwyczaić. Mi to zajeło kilka treningów. Potem już nie ma problemów (większych) z oddychaniem i piciem wody w szczękach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Okej, mam do wyboru pojedyncze szceki firmy tapout i kenka, co o tym myslicie ?? Jakie wybrac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FotoKalendarze na 2013 dla roznych Chwytaczy i nie tylko...

Następny temat

Trenowanie nóg

WHEY premium