SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treno-Propo-Wintrol'fobia cyklonowo-wiosenna!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Kumpel co robi na dole też nie ćwiczy nóg...



Ma lepsze niż Ci co je ćwiczą na "naszej" siłce

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
wrzuć foto nóg

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Jw i nie gniewaj się o ten baniak.... Niedługo wstawię swój, to mi wybaczysz;) Jak na odkrywkowej walczysz, to na bank masz dobrą girę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
po propie czułes bół z PMP ? bo teraz wale propka PMP i w stosunku do balkana wogole bez bolesny

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie wiem trudno stwierdzic bo bije to w 1shocie to i to jak na razie dawka 50mg daje sie opanowac i jest mozna powiedziec w miare przyzwoicie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
i znow w grze

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez wszedłem na ten tren narazie 60mg e2d tyle ze kaszel mega mnie złapał musze sie wykurować ale są plusy na ochrypnięty głos lepiej było dostac tussi w aptece samopoczucie ok ale kaszel i chrypa wykanczają po tussi troche lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
tak przyj**ałem shota że mnie lewy półdupek boli jak pieron boże jak patrze na tą butle z trenem i pomysle sobie ile ona złego wyrzadziła mojej psychice a tam jeszcze połowa chyba została... :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam u mnie chyba na psyche nie siądzie, polako po ilu poczułeś ostrzejsze jazdy na głowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Po okolu 8-9ml wbitego dostalem takich psychicznych zaburzen ale jak zaczelem druga butle to juz w ogole sie dzialo:/ w majowke sprobuje podejsc po 145-150kg na razie nie proboj i dokladam ciezary do serii :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Prop, Deca, M drol, Wino

Następny temat

Cykl. Czy cos zmienic?

WHEY premium