SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treno-Propo-Wintrol'fobia cyklonowo-wiosenna!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
133mhz masz zdjecie bajceps przodem :) bo ostatnio pisałeś o takie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polako te bicpesy przodem to poraw pozowanie ;) co do insy to pisałes ze sie spazyłes na niej o co dokładnie chodzi co nie tak poszło z insą? mam juz tego trenika i nie wiem włąsnie czy kupowac druga butle jak to piszą ze 50mg e2d trena juz robi dobrze, na dniach stestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie zmiesciłem się w lazience do zdjecia co do insy to wiesz brak odpowiednie diety i w pasie sie zapuscilem prawie do 90-92cm bylem jak pączek ale wazyłem prawiue 87kg wtedy ale sylwetka jak swinia zalany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Polako dziekuje bardzo mi ot pomoglo a tak serio to lapy nizej,dobrze jest

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja mam własnie plan zbić ostro bf i wejsc na inse na lato zeby ładnie sie wypełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
... i przepieknie sie zalac
do insy gh, no w gorszym wypadku duze ilosci trenu, chocbys i trzymal miske w 100% i tak najdzie tluszcz, duzo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
brales?napewo nie wiec nie pisz bzdur

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
tak, bralem i to w dawkach wiekszych niz ty, z reszta tobie nawet wypisywalem na tym forum rozpiske brania i posilkow
ale i tak podejrzewam, ze beda szly dawki max 12-15iu rano i przed treningiem wiec jedyne co tam sobie barano odczujesz to pompa, moze delikatne, znikome nabicie
chcesz dobrego nabicia przy niskim bf, wez antka ale cos legit, moze byc nawet stary androlic, jeszcze sie dostanie, najlepiej jakbys mial turka, wez do tego tamoksyfen bo tutaj atd ani anastrozol nie podziala




Zmieniony przez - gringss w dniu 2012-04-17 23:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
w dawkach wiekszych niz ja wiec nie umiales tego opanowac,ja nie zauwazylem otluszczenie na insulinie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Byku, nie rezygnuj z cyklu! Skoncz trena na mniejszych dawkach i lec dalej normalnie! Nie rob offa na nie wiadomo jak dlugo , bo znowu wszystko spadnie i potwierdzi sie jedynie to co sam nawet o sobie mowiles ze jestes sezonowcem! Teraz jest bdb i nie warto tego psuc! Skoncz na mniejszych dawkach, potem off albo mostek na malej dawce propa z hcg i nowa bombka, szkoda marnowac potencjalu, bo jest bdb, a bedzie lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Prop, Deca, M drol, Wino

Następny temat

Cykl. Czy cos zmienic?

WHEY premium