SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treno-Propo-Wintrol'fobia cyklonowo-wiosenna!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
majster
nie bede tutaj pimpował jakies firmy czy cos w tym stylu, ale pmp to co miał czyli deka i susta działało, chopcy łykali i łykaja mete i działa winko również, teraz bije propa i trena i też coś tam pewnie siedzi moje zdanie na temat tej firmy jest dobre jak na razie więc to twój wybór co wybierzesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Ja bilem tren ace z pmp pare miesiecy temu i bylo dobrze, trzeba pamietac ze sam tren to nie cudo, trzeba wiedziec jak sie zabrac za zarcie i trening, na chwile obecna nie wiem, ale jak mowie pare miechow temu zjadlem 30ml tego trena i bylem zadowolony :) Polako a u Ciebie jak teraz z dieta, wyliczona czy na oko? Zmieniles jedzenie od czasu PH skoro teraz leci Tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie nie zmieniłem żarcia mniej więcej jem to samo chociaż czasami poprostu lubie wpier... domowy obiadek od mamusi a nie ryż i kurczak albo makarony itp moja teściowa ostatnio coraz częściej mi gotuję rybkę albo dobre kurczaka z jakimiś warzywkami ja się nie nastawiam na zawody więc nie będę miał diety dopiętej na 100% po drugie robota robi też swoje więc ciesze się że wyglądam jak wyglądam i mam nadzieje że powolutku będę nabijał masy i robił siłę gdy osiągnę pewien etap (jaki to jeszcze nie wiem) to wtedy że tak powiem przystopuję z dopalaczami, ale nie planuje tego w najbliższych latach bo czas mnie goni a nieszczęścia chodzą po ludziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
niedziela cała w łóżku bez apatetu teraz zjadłem kurczaka ale to z piekarnika i to ledwo co udko, choroba mnie dopadała na lotnisku mnie przewiało bo przebuduwuja i k****... przeciag był, ale wypociłem sie i czuje sie troche lepiej zobaczymy jutro jak sie bede czuł na pewno bede sie starał isc na trening lub sobie odpuszcze i pojde w wtorek bo nie ma sensu cwiczyc jak jestes polamany przez choroba i nos zatkany a gardło boli ze nie idzie sliny przelknac ale domowymi sposobami sie wylecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
niedziela cała w łóżku bez apatetu teraz zjadłem kurczaka ale to z piekarnika i to ledwo co udko, choroba mnie dopadała na lotnisku mnie przewiało bo przebuduwuja i k****... przeciag był, ale wypociłem sie i czuje sie troche lepiej zobaczymy jutro jak sie bede czuł na pewno bede sie starał isc na trening lub sobie odpuszcze i pojde w wtorek bo nie ma sensu cwiczyc jak jestes polamany przez choroba i nos zatkany a gardło boli ze nie idzie sliny przelknac ale domowymi sposobami sie wylecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 696
siema, powtorze pytanie bo w moim poscie nie dostalem odp

mozna bic propa i tren z jednej rury ?? widze kolezko ze to ladujesz to moze mi odp :p

Zmieniony przez - Krymon w dniu 2012-04-02 16:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Tylko mu koorwa smietnik robisz w temacie zadajac pytanie na ktore bys znalazl odpowiedz w wyszukiwarce,tak mozesz bic razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
polako jakim treningiem na plecy lecisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
trening pleców nigdy nie jest taki sam jak kazdy bo coś zmieniam ale staram się robić
-drążek
-przyciaganie waska wyciagu dolnego
-sciaganie wyciagu gornego na lekko ugietych rękach
-przyciaganie sztangielek leżąc na ławce skośnej
do tego dorzucam np. tył barków i kaptury :) i tak jakoś kombinuje ale to jest podstawa czasami zmienie 1cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie robisz w ogole martwego/unoszenia tlowia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Prop, Deca, M drol, Wino

Następny temat

Cykl. Czy cos zmienic?

WHEY premium