SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treno-Propo-Wintrol'fobia cyklonowo-wiosenna!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
robię przerwę, zobaczę jak pójdzie na jakiś stackach kreatynowych i dobry treningu i odzywianiu a jakbym czuł się słaby i mały to pomyślę na razei mam dosyyć tej męczarni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
tylko napiszcie mi kiedy hcg wbić i kiedy clomid zacząć brać!? :-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ej zmniejsz dawke i dokoncz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
polako podeslij mi 2ml soku ;D aż zobacze czy ja nie mam sidów czy olej sam mam ;D

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
No to lipa. Zluzuj odpocznij, zapal cos dobrego
Dasz jakieś foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wczoraj wyj**ałęm 0,5l red labela sam przed kompem wspominając chwilę gdy byłem małym i grzecznym chłopczykiem :-% dziś mam ochotę na trening te wahania tego trena mnie doprowadzą do szalenstwa do tego kobieta sytuacja w domu sprawa w sadzie masakra zobacze moze w srode wbije trena 0,5ml na razie propa walę ale watpie ale nie mowie ze nie... dziś jak mi się uda machnę zdjęcie to może dodam chociaż tak jak mówię przez psychike to jadłem 2-3posilki dziennie na treningi mi sie nie chcialo jezdzic nie mialem motywacji nie mowiac o nocach gdzie budzilem sie co godzine spocony jak swinia :-/ czas pokaze na razie nie wbijam tego od soboty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Dobrze ze przerwales,nie ma sensu sie tak meczyc,widocznie tren ci nie sluzy.Nastepnym razem jak najdzie cie ochota na trena to sproboj enana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
witam! wez mi Polako powiedz jak clen sie sprawuje przed treningiem, porownywalnie do efedryny?
Oj szkoda bo chciałem luknac jakie efekty po trenie beda
pydr

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie brałem efedryny wiec nie wiem :) wiem tylko że gdy poczujesz ciepło w srodku to po paru minutach zaczynam dostawac takiego powera i energi do zycia ze az chce sie cwiczyć gdy jestes zmeczony lecz gdy ten stan sie uspokoi i wyjdzie z Ciebie ten clen to wtedy czujesz sie jakbyś dupił całą noc i nie jadł z 3dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jakiej firmy clena wpylałeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Prop, Deca, M drol, Wino

Następny temat

Cykl. Czy cos zmienic?

WHEY premium