SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treno-Propo-Wintrol'fobia cyklonowo-wiosenna!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
POlako-po winku odczujesz zdecydowanie lepsza poprawe humoru

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
clena biore aby sie pobudzić po robocie róznie bywa jak mnie nie kopie to dorzuce jakas przedtreningow lub aakg a jak nie pomoze to wtedy 1,5-2tab wrzuce ale pozniej mam problem z usnieciem co do PMP to zostanę przy tej firmie chociaz nastepna bomba opre na jakiś innych srodka zobaczymy co za firmy beda i jak cenowo to wyjdzie prawko na motor robię, bo potem roznie bywa a jak sie wk***ie to na pewno sie odstresuje na zap*****lanku a mam gdzie a4 bliziutko to do krk albo do wrocka się karne to starczy na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
ja to k***a nie wiem, albo mam taki zaj**isty organizm albo h** wie. :D w moim trenie to chyba jest teść albo nic nie ma, zero sidów zero odczuć jakichkolwiek. Libido takie że niekiedy to aż mnie fajka boli ;D - aby ktoś źle nie zrozumiał ja nie bije PMP tylko Atomic.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
to sie k***a ciesz bo wczoraj matka kazała mi sie wyprowadzic bo nie bedzie z POj**ANCEM mieszkac pod jednym dachem po aferie o 23 jak siostra weszła i załaczyła tv a ja wlasnie bylem w fazie zasypiania przej**ane ale bije dalej ciekawe czy nie dostane jakies depresji jak odstawie trena :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
no cieszył bym się, ale nawet nie ma odczuć związanych z tą pozytywną stroną trena ;D

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
powoli zaczynam coś zjeść dziś już parę posiłków wsunełem lecz dalej czuje dziwne uczucie ale dziś leci 3shot z zmiejszona dawka trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15035
Sory moze nie doczytałem, polako na codzień jesteś nerwowym chłopakiem czy raczej spokojnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
na ogół ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi tym bardziej teraz gdy mam kogoś bo jakoś jestem bardziej spokojny lecz gdy już ktoś to zrobi to dostaje napadu cały się trzęsę czasami się jąkam, gdy raz na imprezie pewien koleś źle zachował się w stosunku do pewnie koleżanki od mojej to wtedy moja kobieta po tym cały zajściu stwierdziła że wszystko fajnie bo się czuje bezpieczna ale w tej sytuacji nie była pewnie czy ona też nie zarobi gonga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wczoraj poleciało kolejne 60mg trenu i 130mg propa i jak na razie odzyskuje spokój psychiczny i apetyt a nawet chęć do treningu :) wiem jedno że przez nastepnę pare lat moze miesiecy nie chce trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Dobrze slyszec, ze zaczyna sie normalizowac. Cisnij, a na koniec zobaczymy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny Prop, Deca, M drol, Wino

Następny temat

Cykl. Czy cos zmienic?

WHEY premium