SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi mma/kick a zmęczenie i problemy z łokciem.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Witam, narazie przejdę do problemu zmęczenia, bólu mięśni po treningu oraz ogólnego wyczerpania na następne dni po treningu, czy są jakieś odżywki aby temu zaradzić, jak możecie to napiszcie mi nazwe danego produktu ale także proszę o to aby dany produkt był w średniej cenie, także proszę opisać czy stosowanie takich produktów nie odbija się na zdrowiu. Następnym moim problemem jest mój łokieć który był złamany jakieś 2 lata temu i podczas treningów, szczególnie mma odczuwam ból i do tego mam prośbę czy macie jakieś sprawdzone ściągacze, usztywniacze na łokieć? bo do tej pory mam jakiś chwilowy za 20zł i coś tam daje ale obawiam się że to za mało.

Mam 16 lat, waga 75kg , wzrost 177cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
wrzucaj bcaa około treningowo i carbo po treningu. Porządnie jedz bo to ważne. I nie katuj sie treningami stopniowo zwiększaj intensywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
A czy to prawda bo słyszę właśnie często, czy tego typu sumplementy niekorzystnie wpływają na zdrowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
nie ma opcji żeby ci się coś stało. chyba że będziesz brał dużo za dużo. Carbo tylko po treningu. Bcaa około treningowo 1g proszku na 10kg masy ciała, ale możesz brać 10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Ale tutaj nie chodzi o "stanie się" tylko ja słyszałem jakieś opowieści że to wpływa niekorzystnie na wątrobę i żołądek, chciałem się upewnić czy to prawda czy kit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Powiem tak : Zawsze lepiej unikać wszystkiego w proszku/tabletkach i tak dalej. Najlepiej dbać o regeneracje i zdrowie, zdrowym i porządnym jedzeniem. Ale mocne treningi muszą być wspomagane chociaż małą suplementacją. A co do zdrowia to robię badania od czasu do czasu (zawody itd) i wszystko u mnie gra bardzo dobrze, wyniki idealne. A supli jem nie mało Śmiało możesz jesć nic ci się nie stanie. Ale jak chcesz popytaj zawodników i bardziej doświadczonych myślę że podzielą moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Ok dziękuje Ci za podpowiedzi, a może masz na polecenie (tak jak wspominałem w pierwszym poście) jakieś ściągacze, usztywniacze na łokieć po złamaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Na ten temat niestety się nie wypowiem. Ale jak dokuczają ci stawy, ścięgna itd to możesz spróbować Animal Pack, albo Flexit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1038
Nie, tutaj chodzi o dalsze zabezpieczenie łokcia gdyż nie chce go uszkodzić ponieważ odczuwam ból. To proszę o podpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Co myślicie o tym planie FBW? Jakie następne odżywki?

WHEY premium