SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi dla 6 latka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Czy chłopak w wieku 6 lat może zacząc treningi sztuki walki? Jesli macie jakies doświadczenia to proszę o sugestie co byłoby najlepsze i czy może już zacząć z jakimis dodatkowymi cwiczeniami np pompki brzuszki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Treningi dla dzieci, są prowadzone w innej formie. Prowadzone są raczej w formie ogólnorozwojowych treningów. Istnieją specjalne sekcje dla dzieci, w których zajęcia prowadzone są wyłącznie pod kątem dzieci. Najlepiej szukać takiej sekcji, inne sekcje łączonce np. dzieci, mlodziez i dorosłych raczej nie są wskazane dla takiego dziecka. Ja sam zaczynałem od takiego wieku, ale to przez to, że miałem za duzo energii.

Zmieniony przez - Arrientos w dniu 2009-09-01 16:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Co do doswiadczenia to rowniez zaczynalem w tym wieku , wiec jak kolega wyzej pisal , do 8-10 roku zycia pozniej dopiero zaczyna sie Judo takze jesli zapiszesz dziecko w wieku 4lat , to po kilku altach jak dorosnie bedzie mogl spokojnie trenowac inny sport bo bedzie ogolnie rozwiniety

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pomysł ogólnie dobry. Treningi dla dzieci są prowadzone w innej formie, na początku są jakieś tam zabawy ogólnorozwojowe, kształtowanie szybkości,równowagi,potem zaczyna się podstawy judo, typu pady i jakieś tam trzymania i prostsze rzuty.

Takimi sportami,gdzie można spokojnie posłać dzieciaka są na pewno zapasy, judo, karate.

Z ćwiczeniami typu pompki,brzuszki radzę poczekać, aż dziecko trochę podrośnie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Kup mu puche kreatyny zapisz na silke i wio ,dobranoc wszystkim:)

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do tego dieta, bcaa, bialko, gainer
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358
Witam. Polecam Karate. Skoro ma 6 lat to karate będzie idealne. Przeważnie (nie wiem jak w twoim mieście) przychodzi na treningi masa dzieci i napewno nie będzie czuł się samotny. Syn znajomego (8 lat) też od pewnego czasu chodzi na karate i jest bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Ja powiem tak -karate dobre, judo lepsze a zapasy idealne

Ps. No dobra, judo prawie tak idealne jak zapasy

Zmieniony przez - Siwy29 w dniu 2009-09-01 22:43:02

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
W Szwajcarii miejscowa sekcja sambo - z Genewy prowadzi zajęcia nawet dla trzy i czterolatków! Zajęcia to taka trochę zabawa na macie ale ćwiczenia ogólno-rozwojowe, fizyczne, trochę pracy pozycjami. Jakieś totalne podstawy. Zdecydowanie bardziej polecam style chwytane niż uderzane...

Sambo System Polska
NAUCZYMY CIĘ WALCZYĆ JAK ŻOŁNIERZ SPECNAZU! Pierwsze efekty po 3 miesiącach.
www.sambo.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwon-do czy Karate Kyokushin.

Następny temat

SZERMIERKA Warszawa - MISTRZOSTWA WRZEŚNIA 2009

WHEY premium