SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 387
Witam w tym roku od wrzesnia zaczalem trenowac Kickboxing, i chcialbym zrzucic troche z brzucha w zamian za poprawe wygladu brzucha i klatke troche poprawic nie wymagam cudow! Mam 180 i 73 kilo wagi i brzuch... dziwne to jest... nie chodze na silownie z braku czasu! Prosilbym o jakieś porady! Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Na brzuch polecam A6W. Temat w dziale trening: https://www.sfd.pl/temat144665/
Co do klatki. Skoro nie chodzisz na silownie skorzystaj z cwiczen domatora, przykladowe na stronie: http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Pozdrawiam.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
a na trenigach to wam tam po dupie nie daja? nie da rady ladnie schudnac przy rozsadnym odzywianiu sie?

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 387
samo jedzeni schudlem dzieki temu ze odzywialem sie lepiej ale ubylo mi wszedzie i teraz wygladam jak przecietny chlopak w moim wieku jezeli chodzi o rece nogi twarz, ale brzuch mi zostal(tkanki tluszczowej mam tam troche za duzop szczegolnie pod pepkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
na brzuchu zostal tluszcz, bo tam go bylo najwiecej. ale nie da sie stracic tluszczu tylko tam gdzie bys chcial.

zajales sie sportem, zaczales sie sensownie odzywiac, obserwuj co sie bedzie dzialo - powinno Ci sie udac powoli tracic tluszcz i poprawiac wyglad sylwetki.

oczywiscie silownia by byla wskazana.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 387
teraz wlasnie na zime zaporzyczylem z kolega obciazenie i gryf ławeczke mamy i teraz jakie proponujecie cwiczenia na rozwoj srodkowej i gornej czesci klatki piersiowej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
jak masz sztange, lawke, regulowane stojaki, to mozesz robic wszystko, a nie koncentrowac sie na jakiejs tam czesci klatki.

chwilowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój hst do oceny i poprawek

Następny temat

Trening

WHEY premium