SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi JKD

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Treningi Jeet Kune Do mam 2x w tygodniu. Wiem, że nie pomagają w regeneracji, ale z nich nie zrezygnuję. Moje pytanie dotyczy jednak czegoś innego. Każdy trening trwa 2 godzinki. Do tej pory zabierałem ze sobą wodę mineralną, ale ostatnio zacząłem się zastanawiać nad dorzucaniem do niej glukozy, bo treningi są bardzo wyczerpujące. Czy to jest dobry pomysł i jeśli tak to ile powinienem jej dorzucić?

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Ja to ten, który w zeszły wtorek mówił, że znamy się z treningów u Pawła (tzn 1 czy 2, ale zawsze )

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
rozpusc 50g carbo

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Dobrym sposobem może okazać się dodanie do wody miodu i cytryny do smaku. Na pewno będzie lepsze w smaku od samej wodu z glukozą. A jeżeli treningi są bardzo wyczerpujące, to staraj się też nie pić zimnej wody, tylko letnią, co oszczędzi trochę energii, ponieważ organizm nie będzie jej musiał sam ogrzewać do temperatury ciała.


Zmieniony przez - szyna w dniu 2003-10-05 21:07:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Między glukozą i carbo jest taka różnica, że carbo musiałbym kupić z własnej kieszeni, a glukozę biorę przy okazji robiąc zakupy spozywcze z kasy rodziców .
Woda z miodem i cytryną jest super, ale nie wiem czy będzie mi się ją na treningi chciało robić .

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a dieta jaka jest ??
Bruce Lee - rules !!

Your body is smarter than you !
Your body hates you !
Alternatywna Droga'-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
No tak, glukozę wystarczy tylko wsypać i porządnie potrząsnąć butelką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Dieta wygląda mniej więcej tak:
1. śniadanie - 0,5l mleka 2%, koło 115g musli (350g opakowanie na 3 razy ). Przy czym wybrałem musli, które mają sporo tłuszczu, a mianowicie 20g na 100g;
2. 2gie śniadanie - koło 150g pieczywa razowego. Do tego 100g twarogu półtłustego i 30g słonecznika albo 3 jajka. Na koniec banan i jogurt ;
3. obiad - 100g ryżu, 150g piersi z kurczaka, jakieś warzywa, 15g słonecznika;
4. kolacja - około 150g pieczywa razowego, 100g twarogu półtłustego, 15g słonecznika;
5. na noc - pucha tuńczyka w sosie własnym .
Tak wygląda sytuacja w dni bez treningów. W dni, w które mam HST na kolację jem to co w inne na obiad (ryż z kurakiem), a po 2gim śniadaniu mam drink przedtreningowy, trening i drink potreningowy.
W dni, w które mam treningi JKD odpada pucha tuńczyka na noc, ze względu na to, że w domu jestem koło 22:20. Jem wtedy koło 100g pieczywa i puchę tuńczyka. Także w te dni są przeważnie 3 duże posiłki i średnia kolacja, przy czym oczywiście na inne posiłki jem więcej niż w pozostałe dni, żeby utrzymać poziom kaloryczny. Jak wyrabiam przed treningiem to jem 4 i 1 po, ale to rzadko. Chociaż teraz jak jest uczelnia i trzeba wcześniej wstawać to może dam radę . Aktualnie wcinam koło 2500 kCal dziennie i nie wiem czy nie zacznę 2600

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
To jak uważasz Biniu?

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to dodaj te 100 kcla z ww (jesli bailka masz dosc) np glukoza podczas treningow (jesli nie masz pczywiscie problemow z tluszczem)

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Tak też zrobię
Jeszcze jedno pytanie. Ponieważ kolację po JKD mogę zjeść dopiero o 22:30, a kładę się około północy, co robić po treningu? Do tej pory bezpośrednio po treningu wcinałem banana, a w domu kolację koło 50g ww i 30g białka. Teraz jak dorzucę 25g glukozy do wody, którą będę pił w czasie treningu, to czy po może zostać tak samo jak było? Czy lepiej banana olać? A może jeszcze jakoś inaczej?
JEszcze co do tych problemów z tyciem, to jakichś specjalnych nie mam, ale czy to nie jest tak, że ta glukoza będzie spożytkowana jako energia? Wydawało mi się, że w sumie nieduże ilości węgli w czasie treningu zostaną spalone, a nie odłożą się.

Siłownia moją dziewczyną, JKD moją kochanką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. glukoza zostanie spalona, ale jesli bilans kaloryczny masz zbyt duzy to sie otluscisz nie dzikie ww, ale dzikei kaloriom
2. po treningu ww+bialko
a na kolacje bailko + troche (w twoim przypadku) tluszczy

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JESTEM TU NOWA

Następny temat

przytyc

WHEY premium