SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w rekawicach 16oz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7410
Ostatnio trener poprosił mnie abym sobie kupił rękawice 16oz na sparingi. I teraz mam 2 pary 12oz oraz 16oz, i mam pytanie w których rękawicach trenować (chodzi o worek, pady itp.) Zdaje mi sie ze jak bede trenowal w 16oz to powinna zwiększyć mi sie szybkość i siła. Jak wy byście radzili?

'Nie mam ciała: wytrzymałość czynię swym ciałem'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
Te 16oz sa za wielkie

To co ze polamales 2 nosy mogli garde trzymac

Wal w 10-12oz.

PS. Startuj w Full Contact i na cala ku*** wal a nie takie glaskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8692
jak masz takie i takie to trenuj w 16 oz. po 1 na sparingu zrobisz mniejszą krzywdę koledze po 2 jak się wytrenujesz w 16 oz to w walce na ringu jak założysz 12 to zobaczysz różnice i jak będziesz ładnie jechał

Jak nie umarłeś to jesteś zdrowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1223
A ja myslalem ze przybory sie robi w przyborowkach :D Szkoda troszke rozbijac rekawice na sparingi na workach no ale jak kto chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8692
można tak i można tak.. ja na worku trenuje w zwykłych rękawicach np.

Jak nie umarłeś to jesteś zdrowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7410
No właśnie przed zawodami trenowałem w 16oz i na zawodach w 10oz znokautowałem przeciwnika :/ a bylo to light continous :/ Ale mimo to ja sie ciesze xD A czy to prawda ze na przyządówkach wyrabia sie szybkość i siła a na np 16oz wytrzymałość?

'Nie mam ciała: wytrzymałość czynię swym ciałem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8692
jak dla mnie to nie ma aż takiego większego znaczenia... jakby rękawice miały o tym decydować to by zrobili takie że nic byś nie musiał robić


poza tym chyba dawno te zawody były.. bo przy tej wadze co teraz masz w profilu raczej nie mógłbyś walczyć w 10 oz

Zmieniony przez - simon-zero w dniu 2007-11-04 10:38:29

Jak nie umarłeś to jesteś zdrowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2211
na worku w bandażach albo przyżądówkach wal na sparingach w 12oz, u mnie w 10oz sparuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
light continous

chyba light contact

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
U mnie tez wszyscy sparuja wlasnie w 14 lub 16, tarcze juz robimy w normalnych tzn w 10 ale wedlog mnie to faktycznie lepiej jest sparowac w wiekszych bo pozniej latwiej jest jak sie zalozy mniejsze i lzejsze

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7410
u nas roznie mowia :p no tak ale powiedzmy ze chce popracowac nad szybkoscia uderzen, to czy piastkowki nie beda lepsze? teoretycznie bede w nich szybciej uderzal wiec powinna mi sie zwiekszyc szybkosc :> a przy 16oz juz chyba trudno szybko nawalac w worek :D w sumie na worku trenuje 2x w tygodniu ale duzo pracujemy na padach. I czy do padow oplaca sie wkladac piastkowki?

'Nie mam ciała: wytrzymałość czynię swym ciałem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
im cięższe rękawice tym więcej energii wkładasz w ćwiczenie w nich. Niemniej po zamianie ich na mniejsze efekt Cię zaskoczy Ręce same latają

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

film

Następny temat

Wszystkiego najlepszego KosaKK

WHEY premium