SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu bez sprzętu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
mogłes własny temat założyć
trening OK. Rób co drugi dzień, trzy razy w tygodniu.
Ćwiczenia podrubione też OK.

Zwróć tylko uwagę ze na największe i najsilniejsze partie(nogi czy plecy) robisz takim samym ciężarem jak na malutkie partie(jak biceps). To niewykorzystanie potrencjału tych najsilniejszych partii

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 743
Wyjaśnij mi te ostatnie dwa wersy, proszę. :]
Większy ciężar na nogi i plecy?

I czy codziennie nie byłoby lepiej??

PS Znalazłem drugi baniak 10l To teraz mam 2x5 l i 2x 10 l (tyle że 'dziesiatki' nie wykorzystywane jeszcze.

Zmieniony przez - Emil07 w dniu 2011-08-14 08:56:22

Zmieniony przez - Emil07 w dniu 2011-08-14 10:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
większy cieżar na nogi i plecy,chodzi o to że nie ma sensu robić dwóch dużych i silnych partii ciężarem którym mógłbyś wykonać dużo wiecej powtórzeń niż 12,bo tyle kazali robić...

a czy codziennie nie było by lepiej? zdecydowanie NIE. Mięśnie muszą odpoczywać. Przyrosty masz nie podczas treningu,tylko podsczas regeneracji po treningu. Sam trening jest tylko bodźcem do wzrostu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 743
oK, co dwa dni.
Nie robię po 12 powtórzeń tylko 15-20, ale szczerze mówiąc odczuwam zmęczenie niezłe.
Ten plan który podałem na poprzedniej stronie, robić go przez miesiąc a potem go podrasować czy coś teraz zmienić, skorygować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2169
Obserwuj swoje wyniki, jeśli jakieś ćwiczenie będzie dla Ciebie już za proste i będziesz mógł wykonać bardzo dużo powtórzeń to zmień na trudniejsze. 2-3 miechy tego treningu a potem 1-2 tygodnie przerwy od ćwiczeń i nowy plan.

Zmieniony przez - JakuBzza w dniu 2011-08-14 12:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 743
Ten mój pseudo-gryf.. Ma tylko zaledwie ponad 120 cm, za krótki nie?
Jedyna rurka chromowana jaką znalazłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2169
Może być, zamiast się pierdołami zajmować to ćwicz chłopaku, ćwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 743
Ćwiczę, ćwiczę.. Ponad godzinę temu ćwiczyłem, ale jutro też ćwiczę, by zacząć od poniedziałku cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
Ma tylko zaledwie ponad 120 cm, za krótki nie?

lepszy rydz niż nic

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 743
Tylko już się wyginaaaaa!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy Narretrum

Następny temat

trening w domu. jakie cwiczenia?

forma lato