SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w 2 razy w tygodniu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Cześć,ogólnie trenuje piłkę nożną ale z racji ze jest przerwa to postanowiłem się rozbudować i sobie ćwiczę 3 razy w tygodniu fbw i pytanie bo cały swoj wolny czas chce poświęcić piłce ale chce ale boje sie ze zanikna mi wypracowane mięśnie.
I pytanie czy 2 razy w tygodniu wystarczy fbw.
Plan tygodnia
Pon-fbw
Wt-trening piłki
Śr-biegam sobie lub jazda na rowerze
Czw-trening piłki
Pt-fbw
Sb-bieganko albo granie z kolegami
Nd-opoczynek
Myslicie ze nie zanikna mi miesnie jak bede 2 razy robil fbw
Jak coś moj wiek to 14:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
powinien wystarczyc jako podtrzymanie tego co udalo Ci się wypracowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
na pewno nie masz tak rozbudowanych miesni w wieku 14 lat zeby sie martwic o ich strate jak nadal bedziesz te 2 dni w tygodniu robil fbw i w miare pilnowal odzywiania zeby nie jesc za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
A jak bym nie robil wgl fbw to by miesnie pozanikaly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
jw pisalem, pewnie nie masz na tyle rozbudowanych miesni zeby je stracic o ile nadal bedziesz uprawial jakies sporty ogolnorozwojowe typu wlasnie pilka to nic nie powinno spasc, i tak strasznie wczesnie zaczales cwiczyc na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Proszę Pana,ćwiczę w domu sobie :) obciazene wlasnego ciała i hantle do 10kg,robię fbw (3razy) bo narazie jest przerwa i ogolnir jestem po anoreksji i masuje.
Ale jak minie przerwa to chce się trenować i tylko to robic bo to kocham ale coś mnie blokuje i nie umiem tez przestać ćwiczyć silowo bardzo boje się odstawać od innych i nawet jak nie mam ochoty i siły to zapiepprzam i robie trening.
Ogólnie miche trzymam,mam wszystko wyliczone bardzo uwazam co jem ("smieci nie jadam") jadam pełno wartościowe białka,zdrowe węgle i tłuszcze.
Cukry to praktycznie z owoców.
Możesz mi jakos poradzić jak przestać zyc tylko treningami silowymi? Nie chce caly czas myślec ze musze zrobić trening a jak nie zrobie to odrazu wszystko sflaczeje i zanikne:\


Zmieniony przez - Piłkarzyk14 w dniu 2017-02-03 18:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na przyszłość pisz wszystko w jednym temacie aby nie robić baląganu w dziale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost siły w dużej ilości powtórzeń ?

Następny temat

Dieta do oceny :)

WHEY premium