SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening trojbojowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
daniel98765
Hym ale pierwsze Wyciskanie jest 4x8?


A przepraszam mój błąd zasugerowałem się tam przysiadem w takim razie jest w porządku. Warto właśnie różnicować liczbę powtórzeń.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Ja tez to poprawialem kilka razy bo ciągle mi coś umykalo, jeszcze myślałem w ostatnim pullu zamienić kolejność dwóch pierwszych ćwiczeń i wtedy wrzucić wioslowanie 5x5 ale nie wiem czy to ma sens, jak myślisz? :) starać się robić te powtórzenia ogólnie tak żeby ostatnia serię dokładac obciążenie żeby zrobić te 8 na maksa czy raczej żeby w miarę luźno szły? Powiedzmy tak że 10 bym zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Push
Przysiad ze sztangą z tyłu 5x5
Wyciskanie na płaskiej hantli 4x8
Wyciskanie wąsko 4x8 (i tu nie wiem czy zostawic czy dac jakis skos ujemny)
Wyciskanie żołnierskie 4x8
Prostowanie ramion na wyciągu górnym 3x12


Pull
Martwy(klasyk) 5x5
Wioslowanie hantlami w oparciu 4x8
Sciaganie trojkata 4x8
Uginanie ramion sztangą 3x12
MŁotki 3x12

Push
Wyciskanie plaska 5x5
Wyciskanie hantli na skosie + 4x8
Wypychanie nóg na maszynie 4x8
Wznosy ramion bokiem 3x12
Wyciskanie francuskie leżąc 3x12

Pull
Wiosłowanie sztangą 5x5
Sciaganie drazka do klaty 4x8
Face pull 3x12
Uginanie ramion hantlami 3x12
Uginanie ramion na wyciagu dolnym 3x12

to juz jest taki finalny plan, wydaje mi sie ze wszystko jest ok, zastanawia sie tylko nad jednym cwiczeniem w pierwszym pushu, jak mozesz to zerknij czy tak bedzie ok, troche zmienilem powtorzenia zeby na mniejsze partie bylo mniej serii i wiecej powtorzen ale moge zostac przy tamtych ;)


Zmieniony przez - daniel98765 w dniu 2019-05-27 11:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Nie doprowadzaj do upadku mięśniowego. Prędzej doprowadzaj do upadku technicznego czyli jak technika przestaje być idealna to kończysz serie, ale staraj się dokładać obciążenie choćby małymi kroczkami.
Pamiętaj o tempie ćwiczeń i przerwach między seriami.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Ok będę pamiętał, dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Po tych poniedziałkowych hantlach ciężko wrzucić duże ciężary na płaskiej, nie wiem czy jakoś trgo nie zamienić, co sądzisz rion? I czy po treningu zalecane jest krótkie cardio? :)


Zmieniony przez - daniel98765 w dniu 2019-05-30 13:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Witam ponownie , mam taki problem, otóż siła skoczyła we wszystkich partiach mięśniowych, niestety poza Klatka piersiowa i myślę co bym mógł zmienić. Aktualnie w planie zmieniłem to że ćwiczę w poniedziałek wl sztangi a w czwartek hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
daniel98765
Witam ponownie , mam taki problem, otóż siła skoczyła we wszystkich partiach mięśniowych, niestety poza Klatka piersiowa i myślę co bym mógł zmienić. Aktualnie w planie zmieniłem to że ćwiczę w poniedziałek wl sztangi a w czwartek hantle


Jak wszędzie dołożone a klatka stoi to może być problem z techniką wykonania ćwiczeń trzeba by było zweryfikować.

A próbowałeś kiedyś pompek na poręczach jako główne ćwiczenie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Hym nie próbowałem czyli najpierw Dipy a później Klatka płasko? Nie wiem czy po prostu dwa treningi na klate to nie za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Tak pompki na poręczach jak główne ćwiczenie klatkowe może być świetne. Dwa treningi w skali tygodnia to nie dużo kwestia dobrania odpowiednich treningów jak czujesz, że klatka daje radę z regeneracją to nie ma problemu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu

Następny temat

Rozgrzewka do treningu siłowego

WHEY premium