SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy + Aeroby = ????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Jeżeli dasz radę to możesz biegać po treningu , jak nie to rower bo jest o wiele mniej męczący. W nietreningowe możesz robić tak jak napisałeś, a jak złapiesz formę to interwały włączysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
po trenie rob na co masz sile. tylko wliczaj to wszystko w diete.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
"Rób na co masz siłe" hmm, no wiecie, moge mieć siłe i na bieganie, ale słyszalem ze po "siłce" lepiej jest wlasnie pomaszerować niż pobiegać, nawet zauwazylem, ze "weterani" siłowni na ktora chodze wlasnie po siłowym chodzą a nie biegaja na biezni, wiec mysle ze bede robił tak samo, a w dni nietreningowe juz pobiegam i pojezdze na rowerku. Kurde ale wyszlo długie zdanie złożone :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Według mnie lepiej jest biegać lepsze spalanie tłuszczu, sam kiedyś tak robiłem i było spoko. Niektórzy nawet interwały robią .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
No to w kwietniu bede sie bawił, bo mam praktyki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
po treningu silowym mozesz biegac, jezdzic na orbitreku etc, jesli tylko masz na to sile i stawy Cie nie beda bolec.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany

Następny temat

Szybkie Odchudzanie

WHEY premium