SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy + Aeroby = ????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Hej, mam taki problem, obecnie od stycznia chodze na siłownie i robie trening siłowy 3x w tygodniu, staram sie chodzić tam co 2 dzien, ale wiadomo, czasem trzeba pójśc pod rząd nastepny dzien, bo inaczej nie pasuje z czasem, ale nie w tym problem.

Obecnnie chodze w środy,piatki,soboty, ale teraz odpada mi środa bo zaczynam chodzic na kursy do prawa jazdy i mam postanowilem chodzic we wtorki zamiast śród i tutaj jest problem. We wtorek mam 2 godziny WFu w szkole, 12:30-14:50. Nie jestem pewny czy moge tego samego dnia robic trening silowy skoro wczesniej mialem aeroby(??).

I jeszcze jedno, niedługo zacznie sie robić ciepło i na pewno bede spedzał ten czas na powietrzu graja w kosza oraz jezdzac na rowerze, i podobny problem. Moge to robić w dni, w których nie mam treningu siłowego? Nie będzie katabolizmu?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
po treningu silowym mozesz biegac, jezdzic na orbitreku etc, jesli tylko masz na to sile i stawy Cie nie beda bolec.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Po wf możesz robić trening siłowy bez problemu , a drugie pytania dziwne jest. Możesz grać w kosz i jeździć na rowerze nawet w ten dzień co masz siłkę, lub w inne dni. To wszystko zależy od ciebie czy będziesz miał na to siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Ok, ale powinnna byc miedzy treningiem siłowym, a aerobami, przerwa - 2h starczą?? Bo instruktor odradził mi aeroby zaraz po siłowym, bo to katabolizm.

Sorka, za to, ze pisze dziwnie, ale ledwo widze na oczy i ide spac, dobranoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
A co sądzicie o czymś takim:

wtorek - siłowy
piątek - siłowy
sobota - siłowy
niedziela - aerobowy (rower&bieżnia)

Trening mam od 2 miesiecy na mase, ale nie ukrywam, że chciałbym też zrzucić ten tłuszczyk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3099
A ja słyszałem że jak robisz aeroby po treningu siłowym to zrzucasz tłuszcz ;] Tak czytałem w jednej książce o kulturystyce. Pzdr.

"Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Wiecie co... ja juz totalnie sie pogubiłem w tym wszystkim, raz jest napisane, zeby nie robic tych aerobów, raz zeby je robic, w innym zeby innego dnia itd...

To jak to w koncu jest ??
Da sie jednoczesnie chudnac z tluszczu i nabierac masy miesniowej??
A te aeroby to kiedy w koncu mam robic, 30 minut po siłowym czy innego dnia??
Co najlepiej jesc przed treningiem + aeroby, albo przed samymi aerobami, a moze na czco??

Wiecie, nie chce miec miesni pod tluszczem, a juz troche ich przybyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
aeroby mozesz robic kiedy chcesz, najlepiej po treningu silowym lub w dni nietreningowe. najwazniejsza jest jednak dieta, poniewaz jesli nie wliczysz kalorii spalanych podczas aerobow to nici z masowania (chyba o to Ci chodzi), jesli tylko o przybraniu na sile to wystarczy trzymac diete i kupic bcaa.

najmniej oplacalne sa aeroby przed samym trenem silowym, bo bedziesz miec spadki energii.

co do pytania czy mozna spalac tluszcz i nabierac miesnie - jest to bardzo trudne, na pewno jesli jestes poczatkujacy to w Twoim przypadku to odpada - albo masujesz, albo redukujesz. zeby spalac fat i nabierac miesnie potrzeban jest kozacka suplementacja, dieta, dopracowany trening i predyspozycje.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-03-15 14:27:56

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
Dzieki, bardzo mi pogagasz :)

To bede robił 30 min rowerek po treningu, a w dni nietreningowe rower + bieżnia (wlasnie, lepiej na biezni biec takim pół-sprintem czy raczej chód 5-6km/h na spalenie tluszczu??). Jeszcze jedno, co jesc przed i po aerobami w te dni nietreningowe i w jakim czasie przed nimi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Na bieżni raczej interwałów nie zrobisz więc rób chód 50 minut jak dasz radę. I jedz to samo co w siłowy, ale zmniejsz ilość np. o połowę. Jeszcze zależy na jakiej diecie jesteś .
Precedens właśnie jak zaczyna to może zrobić mięśnie i spalić fat przez jakiś czas. A później to wiadomo wszystko musi być dopracowane.

Zmieniony przez - misterjo w dniu 2010-03-15 16:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
zgodze sie, ze poczatkujacy maja najwieksze przyrosty wzgledem czasu, jednak nie jest mozliwe nabieranie masy miesniowej na redukcji dla normalnych zjadaczy gainerow

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
To po treningu siłowym co jest lepsze, 30 min na rowerze czy 30 min chodu?? A w dzien nietreningowy może zrobie po 30 min tego i tego?? Co myslicie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany

Następny temat

Szybkie Odchudzanie

WHEY premium