SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed czterdziestką

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Ja też popalam Igon....
Popalam już ponad 20 lat . Próbowałem rzucac wielokrotnie , ale naprawdę ciężko .
Dzisiaj następny trening za mną. Nogi i barki.
Na barki dołożyliśmy kolejnych obciążeń na sztangę i zacząłem wyciskac z klatki , zamiast zza głowy - tak jak poradził Chunga.
Nie doszły jeszcze nowe gryfy i obciążenia !! Masakra ... to już prawie 2 tyg.
Przez te burze u nas nie miałem netu prawie cały dzień... ale pogoda.
Z roku na rok coraz więcej tych burz , i się nasilają ... niedobrze.
Pozdrawiam.

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Właśnie doszły nowe obciążenia i gryfy !!!
Nareszcie !!

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja od 48 lat nie palę :) ale znowu piwko lubie (1-2 dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Ja też lubię piwo. Ale od 10 tygodni nie wypiłem ani jednego . Nie wypiłem również nawet 1 lampki koniaku .. a wcześniej regularnie kilka razy w tyg. po 3..4 lampki wieczorkiem .
Nowy sprzęt porozkładany. Policzyłem sobie , że mam w tej chwili ok 380kg ( talerze + gryfy ), plus ten atlas dla rekonwalescentów .
Po czwartkowym treningu nóg strasznie bolą mnie uda. mam takie zakwasy jak wtedy kiedy rozpoczynałem 9 tyg. temu. MASAKRA ... a to tylko 30kg. 4 serie .. 1 rozgrzewkowa i 3 z obciążeniem 15-12 powt.
Troszkę minie zanim mięśnie się przyzwyczają .

Mam prośbę .... jeśli macie jakieś fajne cwiczenia na daną partię mięśni , które dobrze czujecie , i które dobrze wam wchodzą , to napiszcie.
Bo po treningu klatki , ud , czy pleców dobrze czuje je przez kolejne 2,3 dni .. natomiast kompletnie nie odczuwam łydek , barków , tricepsa i bicepsa. A myślę że obciążenie jest odpowiednie , bo z trudem przychodzi mi zrobic 11-10 powtórzeń w ostatniej serii.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - incasent w dniu 2011-07-16 13:10:37

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12130 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Co to jest - Klub Anonimowych Alkoholików?
Lampka koniaku korzystnie wpływa na krążenie! Podnosi wiarę we własne możliwości (co może nawet wpłynąć na poziom testosteronu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy Panie Janku!

Kogoś takiego naprawdę tutaj nam brakowało :)

Z tym poziomem testesteronu właśnie czytałem ostatnio w MD ,że może zwiększac się po alkoholu - hmm....prawdę mowiac troche mnie to zdziwiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12130 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Czyżbyś po alkoholu nie miał więcej chęci?
Jan Wyduch jest tylko 1/2 roku młodszy ode mnie a Waldemar Nol jest jeszcze młodszy.
Prowadzę dziennik na BF i odżywiam się prawie tak jak większość nie trenujących BB - różnica polega na większej ilości białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Witamy Panie Janie !
Wiele o Panu czytałem.
Gratuluje Panu formy i sylwetki
Mam nadzieję , że będzie Pan częstym gościem u nas.
Ja zrezygnowałem z alkoholu ze względu na nadwagę ...
Ale jeśli Pan pisze , że lampka koniaku jest wręcz wskazana , to miło to słyszec .
Życzę zdrowia i wielu sukcesów !
Pozdrawiam.

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12130 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
"Bo po treningu klatki , ud , czy pleców dobrze czuje je przez kolejne 2,3 dni .. natomiast kompletnie nie odczuwam łydek , barków , tricepsa i bicepsa. A myślę że obciążenie jest odpowiednie , bo z trudem przychodzi mi zrobic 11-10 powtórzeń w ostatniej serii"
Wydaje mi się, że za mało tego trudu! Gdy ostatnie 2-3 powtórzenia zrobisz z trudem to z pewnością poczujesz mięsień po treningu i przez dni następne. (Ale prawdopodobnie nie będzie Ci się to aż tak bardzo podobało).
Bądź sprawny ku zadowoleniu żony i własnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
Coraz ciekawiej sie tu u nas robi!!!

Witam Panie Janie!!!


Inkasent dogadales sie z malzonka o zakup nowego sprzetu na silke?!!
No i koniaczek widze wraca do lask!!

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-07-17 17:54:00

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-07-17 17:54:14

slonce mnie laduje!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYGODNIK babci

Następny temat

Cel naszych treningów

WHEY premium