SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed czterdziestką

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Witam.
Siłownię masz zaje***tą i do tego prywatną, tyle luster do tego że he he.
Plan tak jak pisał Igon, czyli do dupy
Zbuduj coś na kształt FBW a jeśli już ma to być split to niech nie będzie po 20 serii na partię. No i oczywiscie przysiady i ciągi bez o******lania

Dawaj z tą siłą !

Zmieniony przez - demolub w dniu 2011-07-03 22:20:22

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Witaj Demolub , miło , że zawitałeś do mojego wątku .
Cieszę sie , że podoba Ci sie moja siłownia :)
Trening już delikatnie zmieniłem po namowach Igona i Chungi .
Staram się nie robić powyżej 12 serii na parię ... no i postaram się nie op*****lać
Igon , masz racje , że to zasługuje na szafot..to tak jak z moim podpisem
Pozdrawiam.

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam sie ,żeby też tutaj zacząc opisywac swój trennig.Próbowałem w innych miejscach ,ale jakos nie moge strawic jak mnie nastolatek poucza i mowi jak mam trenowac, lub co mam robic żeby masa i siła ruszyła. Już bardziej bedzie to do przyjecia z ust innego murchatego Dziadka ha ha! Z reszta bardzo lubie czasami zrobic trening wbrew wszytkim tym mądrym zasadom kulturystycznym,ktorych niby trzeba tak bardzo przestrzegac.Patrząc np .na treningi kulturystow z lat 80-90 to wcale az tak bardzo nie zwracali uwagi np. na regeneracje, a rośli w oczkach i mieli jak dla mnie sylwetki duzo ladniejsze niz obecna kulturystyczne mutanty z USA

Lub na jednym wątku możemy omawiac i opisywac swoje treningi hm... ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Wpisuj co chcesz
Z przyjemnością czytam wszystkie wpisy. Jeśli jeszcze będą tyczyły treningu to tym bardziej
W 100% zgadzam się z Twoją wypowiedzią . Krytyka jest konstruktywna , ale nie od każdego .....
Ja już dzisiaj po treningu ,.. dałem sobie w kośc .
Tylko micha dzisiaj była bardzo kiepska , a wieczorem nie będę nadrabiał całego dnia
Pozdrawiam.

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie pozwole sobie wkleić genialny w mojej opinii link na który dziś się natknąłem na forum. Nie czytałem jeszcze wszystkiego od deski do deski, ale przejrzałem pobieżnie całość i są tam opisane pewne fundamenty treningu które są zaprzeczeniem powszechnych opinii. To co pisze autor zgadza się z moim przemyśleniami i wiedzą o sporcie zdobytą na przestrzeni tych sporo ponad 10 lat.

Może jeszcze tylko brakuje mi tam trochę o szkodliwości cyklów masowo-redukcyjnych , stosowanych tłumnie niczym jak przez lemingi, przewaznie bez specjalnego zastanowienia jakie efekty dla organizmu one niosą. Ale gdyby to się znalazło pod tym linkiem to już byłby komplet 'mądrości' które do tej pory uważałem w zasadzie za swoje..i podejrzewałbym już autora o jakiś telepatyczny plagiat moich przemyśleń Bo nawet rozpisując przykładowe treningi, trafił na 1 miejscu w moje ulubione, a bardzo mało popularne ćwiczenie - 'thrusters' (przysiad+wyciskanie nad głowę). Gorąco polecam lekturę!


http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

Zmieniony przez - mr_kultura w dniu 2011-07-04 22:09:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Faktycznie bardzo ciekawa lektura , dzięki za link Mr_kultura.
Doczytałem do "mitu 5-ego" ale wieczorem to dokończę.
Niestety to co jest tam opisane "gryzie się" z moim dotychczasowym treningiem ;/
Wszyscy w tym wątku namawiali mnie do treningu FBW , a ja trenuję SPLITEM...
Dokończę cykl ( do końca sierpnia ) tak jak trenuję , a potem muszę to zmienić.
Swoją drogą to ciekaw jestem ile tych "mitów" jeszcze zostanie obalonych..
Największe z którymi się spotkałem dotyczą odżywiania....
Najbardziej podobają mi się te , które mówią o dobroczynnym wpływie na człowieka błonnika i pieczywa pełnoziarnistego
A jak wiemy ( lub powinniśmy się zorientować ) ziarnem w przyrodzie żywią się tylko drobne gryzonie i ptaki !!
Pozdrawiam.

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
incasent, co do dyskusji 'fbw' vs 'split' - ja trenuję wyłącznie fbw w rożnych wariacjach od ok 8-9 lat, śmieję się z tych co mówią że to jest trening 'dla początkujących'. ALE to jest z tym zastrzeżeniem że nie jestem broń Boże kulturystą a moimi celami są sprawność, zdrowie, siła. Wygląd raczej jako efekt uboczny.
Po tych wszystkich latach zmienić fbw na splita?to już łatwiej byłoby chyba zmienić z hetero na homo.. JAk nie poruszę jakiejś partii przynajmniej troszeczkę na treningu, to potem się czuję tak jakbym nie umył zębów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
jak to milo tu teraz zajrzec!!cos sie zaczyna krecic!!!

fbw gora,kazdy trening inny i do przodu!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie wszyscy ze mną sie zgodzą ,ale jak ktos trenował przez długi czas FBW (ja też) potem cięzko mu jest wbic sie w tradycyjnego splita, to wtedy dobrą metoda jest trening Push _Pull -takie troszke FBW rozbite na 2 dni.
Zrobiłem takie przejscie Z FBW- potem Pusch-Pull i obecnie Split 5-6 dniowy(jedna grupa na treningu)i byłem ,jestem naprawdę zadowolony.
Od września po 1-2 tygodniowej regeneracj najprawdobodobniej powrót do siłowego FBW-u.
Też bardzo mi sie spodobal plan Mastiego taki pomieszaniec z poplątaniem troche splita ,troche FBW_ -gdzies to opisywal ,chyba w wątku "jak trenujemy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5715
Zamówiłem dzisiaj ( po uprzednich namowach i przeczytaniu wielu opinii na temat produktów ) BCAA , Tribulusa i ZMA .
Mam do Was pytanie .. czy razem z tymi suplementami można również zażywać L-Karnitynę ?
Fajnie by było jakbyście również napisali mi dawkowanie w/g Was wyżej wymienionych specyfików oraz ew. cykle itp.
Będę wdzięczny za info :)
Pozdrawiam.

Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają końca ... ( A. Einstein )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYGODNIK babci

Następny temat

Cel naszych treningów

WHEY premium