SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening "pod" szkołę oficerską

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
aaa Dęblin
to trzeba było tak od razu. To faktycznie,Dęblin nie wprowadził większych zmian i tam kobiety dalej mają bieg na 100m i 1km oraz uginanie ramion na ławeczce i basen na 50m.

To co pisałem wcześniej tyczy sie pozostałych szkół oficerskich.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
uginanie ramion na ławeczce

Ależ sprawdzenie siły, miarodajne....

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jednak miałam rację,zmyliłeś mnie trochę;D

Jakie hantelki polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Latasz na szybowcach? Jeśli nie to zacznij. Te dodatkowe punkty się na pewno przydadzą.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
bo nie określiłas jaka uczelnia Cię interesuje,a akurat niemal wszystkie chyba poza Dęblinem zmodyfikowały konkurencje

a hantelków Ci nie polecam bo i po co Ci to...

Twój trening to bieganie,basen i pompowanie. Na tym się głównie skup

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli się uda to będzie licencja szybowcowa i na lekkie,ale jeszcze nie wiem jak to się rozwiąże.
Jednak koszt licencji szybowcowej jest bardzo duży.

Wiem QUEBLO,ale jeszcze coś chcę dodać;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Drążek kup, lepsze niż hantle. :>
Mi znacznie wzrosła siła w bicepsie, chociaż nie wykonuje na niego żadnej izolacji za pomocą hantelek :>

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam drążek:D
I nawet z niego korzystam ;>

Chodzi mi o to,że hantelkami mogę pomachać w zimie czy nawet teraz,gdy pada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No to na upartego możesz kupić. 2x15kg+ z obciążeniem żeliwnym. :>
Do przysiadów i innych ćwiczeń jak znalazł :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślisz,że nie wbije mnie w ziemię?;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu

Następny temat

Trening Mawashi

WHEY premium