SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod okiem trenera kadry Leszka Michalskiego

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Praca łopatek, a robienie kociego grzbietu to całkiem dwie inne sprawy.
Typowa polska metalność tylko krytykować innych i wytykac błędy, których u siebie sie nie widzi, szkoda gadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
minuta: 12.30 Tak powinno wyglądać to ćwiczenie ze sztangietkami w leżeniu??
Koleś ma łuk w górnym odcinku kręgosłupa. To go chyba niepotrzebnie
obciąża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Pisalem wczesniej i zapraszalem na trening ale nie ma odzewu.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
tak torszke zbaczajc z tematu , co do Pana Joe Ladnier'a to ten wynik (365kg) chyba robil w 3 warstwowej koszulce o ile sie nie myle? Co w federacji IPF nie mialby szans tego zrobic.
Tak naprawde prawdziwe wrazenie robi tzw RAW Bench press , takie jak Knife powstawial na filmikach. Wtedy mozna oszacowac kto jaka ma sile. Wiadomo ze i tak koszulek nie zlkwiduja i jest duzo ich zwolennikow stosowania i ich nie stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Moim skromnym zdaniem to nawet mniejszy ciężar, a bez koszulki wygląda bardziek\j kozacko

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468
http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=18533&start=15

Odpowiedz trenera Pana Leszka Michalskiego można przesledzić w linku wyżej.

Zmieniony przez - Pawcio81r w dniu 2009-08-26 20:30:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 708
Chciałem serdecznie podziękować za ten materiał instruktażowy. Warto zawsze podpatrzeć jak ćwiczą profesjonaliści. Trening mnie początkującemu dał spory wycisk. Mam natomiast pytania do 2 zamieszczonych ćwiczeń
1) podciąganie na drążku - czy ruch powinien być wykonywany do kąta prostego między ramieniem a przedramieniem?
2) wiosłowanie - jaki optymalny kąt powinien być utrzymany między udami a tułowiem?(jak bardzo powinno się pochylać przy tym ćwiczeniu) Rozumiem że przy wiosłowaniu należy mieć stałą kontrolę nad ciężarem i raczej nie powinno się go rwać bujac itp?? To ćwiczenie Panowie wykonywali po 5 serii. Czy w takim razie mam rozumieć, że to ćwiczenie powinno się cechować średnią/dużą objętością a niską intensywnością (rozumianą jako %CM)?

Co Pan sądzi o ćwiczeniach typu Bench press, czy w dzisiejszej kulturystyce się je jeszcze stosuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Pozwole sobie odpowiedziec na to pytanie:
1 - punkt krytyczny w podciaganiu na drazku w nachwycie znajduje sie wlasnie "w polowie" ruchu, kiedy w lokciu mamy mniej wiecej kat prosty. Wielu zawodnikow stosuje ten patent i nigdy nie dobija klata do drazka, zawiesza natomiast dodatkowe obciazenie. Sprawa jest do wyczucia, jezeli czujesz, ze przy pelnym zgieciu i przytrzymaniu spiecia lepiej czujesz prace najszerszych, to rob cale podciagania (chociaz wtedy mocniej pracuja bicepsy i ramienno-promieniowy).
2 - zalezy od tego jaka partie najszerszych chcesz najmocniej dowalic. W nachwycie mocniej zaangazujesz miesien obły wiekszy i mniejszy oraz tylni akton miesni naramiennych. W podchwycie mocniej pracujesz nad gruboscia najszerszych. Ponadto przy delikatnym pochylaniu sie pracujesz nad dolnym zawieszeniem najszerszych (dobre jezeli chce sie wyrobic "choinke"), natomiast przy mocnym pochyleniu (czasami wrecz rownoleglemu do podlogi) pracujesz nad gora najszerszych.

Bench press to wyciskanie na lawce plaskiej i jest naturalne ze sie je stosuje.

Pozdrawiam,

Mam nadzieje ze nie wykroczylem poza swoje obowiazki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 708
Dziękuję za odpowiedź. W mym pytaniu zakradł się błąd chodziło mi o bent press
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Jakuba

Następny temat

kupon

forma lato