SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po 40-tce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 51161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
na barki zrobię "żołnierskie", na tric pozostanę przy "wąskim". Praktycznie robiłem wszystkie wymienione ćwiczenia w tych zakresach ruchowych w poprzednich cyklach, jednak zmierzę sobie ponownie maksy w najbliższym tygodniu, a od przyszłej niedzieli cykl, pozdrawiam. Jestem ciekawy tego FBW.

lepiej późno niż później

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
No i super. Dawaj znac jak idzie.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
najlepiej komentować "na sucho" a tu trzeba za tydzień do pracy się zabrać, postaram się na bieżąco informować o sukcesach

lepiej późno niż później

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 989
Jestem w trakcie treningu regresyjnego. Z treningu wychodzę zmordowany i napompowany. Jeżeli chodzi o efekty to na razie trudno coś powiedzieć bo za krótko go robię, ale z siłowni wychodzę zadowolony. Jeżeli będzie przebiegało to tak dalej to myślę że i z efektów będę zadowolony. Przerwa wakacyjna chyba mi dobrze zrobiła bo na trening idę z większą ochotą i czuję się bardziej zmotywowany.
Kolega mi opowiadał, kiedyś dwóch nastolatków spytało się go z jakich używek korzysta. Odpowiedział im że kobiety i alkohol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
super, pisz jak idzie. Ja próbowałem rozpocząć FBW ustalając maksy i...zrezygnowałem z tego. Taki trening mi nie odpowiada, czułem się źle, powracam do splitu i ułożyłem nowy trening, który zaczynam od niedzieli. Na każdym treningu brzuch ABS2.

/Nd/
wyciskanie sztangi, ławka pozioma 14 – 12 – 10 – 8
wyciskanie ławki skos 14 – 12 – 10 – 8
pompki na poręczach 4 x max

wyciskanie sztangi wąsko 14 – 12 – 10 – 8
prostowanie ramion na wyciągu 4 x 12
/Wt/
podciąganie na drążku podchwyt 4 x max
wiosłowanie sztangą 14 – 12 – 10 – 8
martwy ciąg 14 – 12 – 10 – 8

uginanie ramion sztanga łamana 14 – 12 – 10 – 8
uginanie ramion sztangielkami ławka skos 4 x 12
/Czw/
wyciskanie żołnierskie 14 – 12 -10 – 8
wiosłowanie sztangą nachwyt 14 – 12 – 10 – 8

prostowanie nóg w siadzie x 14 – 12 – 10 – 8
przysiady ze sztangą 14 – 12 – 10 – 8
wspięcia na palce 4 x 14

lepiej późno niż później

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
spoko plan

w pompkach na poreczach mozesz spokojnie dokladac ciezar i robic "normalna" progresje, mysle ze nawet sam nie zdajesz sobie sprawy jak ogromna sile mozna w tym cwiczeniu wykrzesac

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
też mi sie podoba teraz jak spróbowałem FBW wiem co dla mnie najlepsze pod katem psychicznym i fizycznym - urozmaicone cykle splitowe, mam czas na odpowiednią regenerację mięśni i bardziej czuję to co robię.

P.S. dlaczego DZI nie wklejasz swojego planu, jestem ciekawy jak "starszy" kolega zabiera się do pracy, pozdrawiam.

lepiej późno niż później

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
od dwoch miesiecy nie bylem na silowni

zaczalem chodzic na muay thai teraz wiec bede chodzil 1-2 razy uzywajac cwiczen "majestic 7"; tak jak beda potrzebne, bez szczegolnego planu

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-09-13 22:59:48

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
życzę dużo sukcesów, z moimi stawami, zabawa w tym wieku w tajski boks byłaby nie do pomyślenia, pozdrawiam

lepiej późno niż później

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
tata65 nie stawiaj sobie takich barier.
Fakt, że w naszym wieku trzeba bardziej uważać i zawsze coś tam pobolewa ale jeszcze niejedno małolatom mozna pokazać:)
Otworzyl się wlasnie w mojej miescinie klub bokserski,to poszedlem z ciekawosci zobaczyc co i jak.Chyba zdecyduje sie na pare treningow w miesiacu dla podniesienia kondycji.Trener widac ma jakies pojecie o tym co robi i mowi ze jest tak wielu chetnych w naszym wieku, ze osobną sekcje chyba dla nas zalozy. Nie jest wiec tak zle i mozna tylko zyskac pod warunkiem ze podejdzie sie do tego na luzie i z glową.

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa Bica.. coś źle robie?

Następny temat

Pomocy ból kręgosłupa

WHEY premium