SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nr III na bicie rekordu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
No na mnie podziałało. Warto zauważyć iż jeszcze w 4tym tygodniu, gdy liczba serii spadła do ośmiu to ciężary nie są aż tak astronomiczne by wykańczać. W moim wypadku 80% to było 135 kg. Nawet 8 serii jedynie po 3 ruchy nie robi większego wrażenia, a mięśnie będą lepiej przygotowane do wejścia na ciężary. W końcowej fazie odpoczynki są wydłużone, a intensywność zmniejszona do 2 treningów w tygodniu. Na SFD krąży gdzieś mój trening II i trening the REDevil'a - moim zdaniem równie ciężkie i w podobnej częstotliwości 3 x w tygodniu. Zebrały one sporo pochwał od osób, które je spróbowały. To co przedstawiłem tutaj to dosłownie hybryda tych obu treningów - dla mnie rewelacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
W sumie dobre jest w tym planie to że jak ktoś chce robić praktycznie cykl na siłę po cyklu na siłę to po sprawdzeniu rekordu i odczekaniu dwóch tygodni, przez pierwsze 3 tyg. tego treningu są takie ciężary jakbyśmy dalej odpoczywali i się nie zajedziemy. Bardzo fajny plan i myśle że zaczne nim robić gdzieś za 3 tygodnie. Może nawet uda mi się wycisnąć 150 kg pod koniec października
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
Witam mam pytanie jakie odstepy czasowe miedzy seriami ?? czy z biegiem tygodniu odstep zmniejsza sie , zwieksza , czy zostaje bez zmian ??
Czekam na pomoc

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
3-5 minut a nie wiem o co ci chodzi z biegiem wiec nie odpowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
W moim przypadku przerwy nie są ustalane na tzw. "zegarek". Kolejne serie wykonuję gdy czuję, że jestem je w stanie zrobić. Oczywiście nie wydłużam przerw w nieskończoność - muszę być wciąż rozgrzany.
Z biegiem czasu, im bliżej końca programu treningowego zapewne mam przerwy dłuższe niż na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2400
Mam pytanie do Metalixa: Czy stosując ten program całkowicie zrezygnowałeś z innych ćwiczeń mam na myśli barki, plecy i nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
Własnie dobre pytanie przedmowcy, co z innymi partiami, planowalem zaczac ten trening w maju-czerwcu na pelnej suplementacji, czekamy na odpowiedz od pomyslodawcy:)
przedramie, biceps, plecy, triceps, barki, nogi jak to wszystko ustawic?

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Nie zrezygnowałem. Oczywiście robiłem pozostałe partie, ale na stosunkowo skromnych ciężarach. Poza klatką jedynie wycisk dostawały tricepsy na wyciskaniu sztangi wąskim chwytem oraz przód barków na wyciskaniu sztangi siedząc z przodu.

Jak to wstawić - według własnej wydolności organizmu. Nie polecam jednak ćwiczyć inne partie więcej niż raz w tygodniu. No i ważne by dodawać ćwiczenia w dni treningu klatki po klatce, za to dni wolne niech pozostaną wolne - kiedyś trzeba zregenerować siły.

Zmieniony przez - Metalix w dniu 2008-04-02 00:44:41
1

Wszystko o wyciskaniu: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Mam pytanie.

napisales: "Oczywiście robiłem pozostałe partie, ale na stosunkowo skromnych ciężarach. Poza klatką jedynie wycisk dostawały tricepsy na wyciskaniu sztangi wąskim chwytem oraz przód barków na wyciskaniu sztangi siedząc z przodu."

Przy zalozeniu ze cwicze pn sr pt i w zadne inne dni - czyli przez reszte odpoczywam, pytanie brzmi:

1. z partii tric, bic, barki, plecy, co dolozyc w jakie dni?
2. ile seri innej partii niz klata robic? cwiczac owa partie po treningu klatki + ile powtorzen w serii, czy tez silowo czy po 10 - 8? czy progresja i w jakim stopniu?
3. czy tylko te wyciskanie na klate, czy w jakis dzien dolozyc druge cwiczenie?

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Mogę prosić o odpowiedź?????

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamana reka Pomocy

Następny temat

Wszystkiego Najlepszego Czorcia:)

WHEY premium