SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę / brzuch

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1685

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

72

Wzrost

189

Staż treningowy

niewielki

Obwód pasa

75

Obwód klatki piersiowej

94

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Codziennie trening w domu

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Treningi w domu, biegi

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

Rzeźba brzucha / klatki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
który posiłek to przed treningowy i po?
1. Na śniadanie daj węgle (płatki owsiane itp.), twaróg wieczorem

Ćwiczysz tylko brzuch? I rozumiem że celem diety jest redukcja? Mało tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
1. Sok i ser wywal, bułki zamieniłbym na płatki owsiane, ser twarogowy zamień na jajka
2. ? To nie jest posiłek
3. Wywal sok
4. Wywal, daj tutaj normalny posiłek
5. Ser wywal.

Ostatni posiłek o 19? To idziesz spać o 20 czy jak? Wrzuć jeszcze gdzieś o 21 twaróg np.

Poczytaj o odżywianiu, ułóż i wrzuć normalną dietę. Gramaturę zmieniasz klikając na 100g.

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-07-06 13:03:15

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Nie, nie, ćwicze całe ciało. Najczęściej ćwiczę po 4 posiłku. Tak, chodzi mi przede wszystkim o redukcję tłuszczy.

Nie, nie chodzę spać o 20, ale tyle jedzenia do godziny 19 mi wystarcza i czuje się najedzony całą noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
Czesiek43
który posiłek to przed treningowy i po?
1. Na śniadanie daj węgle (płatki owsiane itp.), twaróg wieczorem

Ćwiczysz tylko brzuch? I rozumiem że celem diety jest redukcja? Mało tłuszczy



redukcja nie oznacza ograniczenia tluszczy, ktore wazne sa w procesach hormonalnych i niezbedna to przyswajania witamin

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nie... źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że on w diecie ma troche za mało tłuszczy :D Sory za niezrozumiałą wypowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12048 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
aha

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Hmm, to co mam dodać, a co zredukować? I jakieś konkretne ćwiczenia czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG wszystko ładnie ci rozpisał
A co do treningów, na redukcji wbrew pozorom nie powinien różnić się od normalnego treningu, ew. możesz dodać aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 58
Aeroby staram się robić... Czy dobrze będzie, jeżeli będę ćwiczyć tak, że jednego dnia robie brzuch, klatke itp itd, a drugiego tylko aeroba? Czy może wszystko robić jednego dnia by tego drugiego mięśnie mogły odpocząć? Co do zaleceń OzzyMG staram się robić tak, jak mi napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aeroby w dni nie treningowe - ok - sam tak robię ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy do A6W można dokładać ćw na klate

Następny temat

Masa do oceny

WHEY premium