SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mięśni brzucha.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
Witam,
mam pytanko co do mięśni brzucha. Czy starczy mi robić to ćwiczenie, zaczynające się od 1:08 (

na brzuch. Robiłbym to w poniedziałek i w piątek, po 4 serie 12 powtórzeń. Chodzi m głównie o silny brzuch i czy jakiś sześciopak, żeby z czasem się wyrabiać. Coś do tego mam dodać czy to jedno ćwiczenie na brzuch wystarczy. A jeśli coś dodać to co takiego? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zrób sobie plank i russian twist 3-4 serie na koniec treningu 1-2x w tygodniu i wystarczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
A jeśli robię np, tricpes, to między czasie mogę robić serie na brzuch np na tej maszynie czy coś innego, czy to w czymś przeszkadza? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Po co? Konieczna jest ci ta maszyna do czegoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 117
Ponieważ, nie lubię robić tego typu ćwiczeń, lepiej mi się robi na maszynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Lepiej nie zawsze równa się efektywniej.

Rób jak ci lepiej i jak uważasz. Nie przesadź tylko z ilością treningu brzucha, 1-2x w tygodniu na koniec treningu wystarczy.

Pamiętaj również, że złe i nieoptymalne ustawienie tego typu maszyn może spowodować dość duże przeciążenia mogące przyczynić się do jakiejś kontuzji, szczególnie przy wyższych zakresach powtórzeń, których używa się z reguły przy treningu mięśni brzucha. Tak samo przesadzenie z ciężarem może powodować jakieś problemy.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-06-06 17:53:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi - praca, zmęczenie

Następny temat

Kiedy i ile ćwiczyć w wieku 16 lat?

WHEY premium