Witam,
mam pytanko co do mięśni brzucha. Czy starczy mi robić to ćwiczenie, zaczynające się od 1:08 (
na brzuch. Robiłbym to w poniedziałek i w piątek, po 4 serie 12 powtórzeń. Chodzi m głównie o silny brzuch i czy jakiś sześciopak, żeby z czasem się wyrabiać. Coś do tego mam dodać czy to jedno ćwiczenie na brzuch wystarczy. A jeśli coś dodać to co takiego? Pozdrawiam.
mam pytanko co do mięśni brzucha. Czy starczy mi robić to ćwiczenie, zaczynające się od 1:08 (
na brzuch. Robiłbym to w poniedziałek i w piątek, po 4 serie 12 powtórzeń. Chodzi m głównie o silny brzuch i czy jakiś sześciopak, żeby z czasem się wyrabiać. Coś do tego mam dodać czy to jedno ćwiczenie na brzuch wystarczy. A jeśli coś dodać to co takiego? Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz