SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening masowo-silowy dla poczatkujacego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
no w temacie napisalem ze dla poczatkujacego ale moglem to dac w " " bo ponad roczek dobrych treningow to chyba juz nie taki poczatkujacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Piszac poczatkujacy nie patrzylem na to co napisales tylko wlasnie na staz, 1rok=poczatkujacy
1,5=poczatkujacy, zaawansowany od 2latek dopiero.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22171
o tym czy doświadczony, zaawansowany decydują w głównej mierze wyniki siłowe.
Co z tego, że ktoś ćwiczy 3 lata a i tak nie ma o niczym zielonego pojęcia.

Zmieniony przez - DrSTRONG w dniu 2008-04-16 15:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Wyniki silowe nie swiadcza o doswiadczeniu (pomysl zanim napiszesz co kolwiek) w zadnym stopniu. Nie zaczynaj kolejnej dyskusji w ktorej nie masz nic do powiedzenia,bo pisanie postow typu to co ostatnio(nie na temat i wpierajac jakies glupoty) nie ma sendu

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
ja ćwiczę lekko ponad miesiąc i od początku splitem i ten trening bardzo mi odpowiada
nie wiem czemu split nie jest dla początkujących
jestem w systemie mass michaila i to on napisał mi splita

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22171
bery89, potwierdź mi swój argument, i skąd to wiesz, że wyniki siłowe nie świadczą o doświadczeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22171
bery, potwierdź mi swój argument i daj przykłady osób które mówią , że wyniki siłowe nie świadczą o doświadczenie.
Jak tak to zapraszam ciebie i ich wszystkich do tematu to podyskutujemy wtedy

Edit; sory za 2 posty.

Zmieniony przez - DrSTRONG w dniu 2008-04-16 18:44:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje z osoba ktora potrafi tylko gadac glupoty i niec ciekawego nie ma do powiedzenia, wyniki silowe swiadcza o zaawansowaniu?? zalosne, pomysl troche i zastanow sie o czym ty mowisz, jesli stopien zaawansowania zalezalby od wynikow to ktos kto nigdy nie mial stycznosci z silownia moglby byc zaawansowany... Szkoda mi slow na ciebie juz udowodniles swoja wiedze w poprzednim poscie (wlasnie wtedy gdy zaczeles pisac calkiem o czym innym niz byl temat wmawiajac jakies brednie)Skoncz te swoje glupoty bo az szkoda mi ciebie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22171
chce tylko abyś mi powiedział skąd to wiesz, że wyniki siłowe nie świadczą o doświadczenie.


Z mojej strony; Bill Starr człowiek, trener wszechczasów m.in autor treningu 5x5 , Glenn Pendlay, Mark Rippoteo - to właśnie z ich wypowiedzi, ich wiedzy stwierdzam fakty prawdziwe a nie tak jak ty z twojej bujnej wyobraźni.

Oczywiście są pewne odstępstwa od tego gdy ktoś ma super gen,i za pierwszym razem na przysiad bierze 150 czy wyciska ponad sto na klate ale nadal jest nowicjuszem.

i powyższy tekst też nie jest znikąd tylko podajże z ypowiedzi Mark R

Pozdrawiam Cię.


Zmieniony przez - DrSTRONG w dniu 2008-04-16 18:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
omg... omg...omg...
Czlowieku najpierw sie zastanow mowisz, podales kilka nazwisk nic wiecej, widze ze twoja wiedza jest oparta na tym co ktos kiedys mowil a nie na tym co jest proste i logiczne.Ile ty masz lat ze nie potrafisz zrozumiec podstawowych rzeczy ktore sa jasne jak slonce do ktorych raczej nie trzeba podawac nazwisk osob ktore twierdzily cos innego. Twoje wypowiedzi sa bezpodstawne informacje i wiedza twoja jest oparta tylko na tym co znajdziesz gdzies tam wygrzebiesz nic wiecej.

Oczywiście są pewne odstępstwa od tego gdy ktoś ma super gen,i za pierwszym razem na przysiad bierze 150 czy wyciska ponad sto na klate ale nadal jest nowicjuszem.
Sam zaprzeczasz temu co napisales wyzej omg.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-04-16 19:02:53

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - pomoc

Następny temat

Aeroby i trening siłowy

WHEY premium